REKLAMA
REKLAMA

SANOCZANIE! Potrzebne Wasze głosy w konkursie na podwórko dla przedszkola! (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. POTRZEBNE WASZE GŁOSY W KONKURSIE! Minął drugi tydzień głosowania na „Podwórko Talentów NIVEA” w którym Przedszkole nr 2 w Sanoku walczy o nowy plac zabaw.  Sanok nadal znajduje się na 1. pozycji w rankingu miejscowości 20-60 tyś. mieszkańców, ale do ataku przystąpiło Piaseczno, które awansowało z 3. na 2. pozycję.

Tomasz Sokołowski

Partnerem akcji prowadzonej przez Samorządowe Przedszkole nr 2 w Sanoku oraz Gminę Miasta Sanoka jest portal

esanok1

Z niedawnego podliczenia głosów (23 maja) wynika, że Piaseczno uzyskało 698 głosów, a Sanok 471 –  to 227 głosów więcej na korzyść Piaseczna. Jeśli ta tendencja się utrzyma, to nasze miasto za kilka dni  może stracić pozycję lidera, a w dalszej perspektywie nawet swoją szansę na wygraną. Dlatego potrzeba nam Waszych głosów!

LICZYMY NA CIEBIE!

Przypomnijmy:
W tym roku próbę podjęcia walki o nowy plac zabaw, za pośrednictwem Gminy Miasta Sanoka, podejmuje Samorządowe Przedszkole Publiczne nr 2 w Sanoku. Jeśli wygramy, „Podwórko Talentów Nivea” będzie służyło nie tylko przedszkolakom, ale także wszystkim sanockim dzieciom.

Już od 11 maja trwa głosowanie, które zakończy się  21 czerwca

AKTUALNY RANKING W KATEGORII

Miejscowości od 20 do 60 tys. mieszkańców

1. SANOK – 6 218 głosy
2. PIASECZNO – 4 914
3. OŁAWA – 4 733
4. MALBORK – 4 378
5. MARKI – 4 316

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, już teraz zarejestruj się na stronie https://podworko.nivea.pl , aby codziennie oddawać swój głos.  Zaangażuj rodzinę, znajomych bo każdy posiadacz własnego adresu email może uczestniczyć w zabawie. To bardzo proste: logujesz się na stronie podwórko.nivea, wybierasz województwo podkarpackie, lokalizację Sanok, Sadowa 11 i klikasz. Z jednego IP komputera 5 osób, codziennie może oddać swój głos.

TO MOŻE BYĆ ŚWIETNA ZABAWA!

Zobacz jak przedszkolaki rozwijają swoje talenty w Samorządowym Przedszkolu Publicznym nr 2 w Sanoku.


film: Adam Zoszak

(Dyrektor Przedszkola składa serdeczne podziękowania za pomoc w jego powstaniu panom: Tomaszowi Sokołowskiemu i Adamowi Zoszakowi)

DO ZOBACZENIA NA NOWYM PODWÓRKU TALENTÓW NIVEA W SANOKU :)

źródło: Red., materiały nadesłane

foto: pixabay.com

25-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)