REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Czy kierowca chryslera zniszczył banery wyborcze? (VIDEO Z MONITORINGU)

SANOK: Czy kierowca chryslera zniszczył banery wyborcze? (VIDEO Z MONITORINGU)

SANOK / PODKARPACIE. Do redakcji eSanok.pl trafiło nagranie z monitoringu z prywatnej posesji. Kamera zarejestrowała szarego chryslera. Kierujący pojazdem zjeżdża na przeciwległy pas i dojeżdża do ogrodzenia. Co się wydarzyło w kolejnych kilkunastu sekundach?

Na nagraniu widnieje data: 27.10.2018 roku oraz godzina: 00:29.

Widać jak kierujący chryslerem podjeżdża do ogrodzenia posesji przy skrzyżowaniu ulic Głowackiego z 800-lecia. Aby to uczynić jedzie lewym pasem jezdni. Następnie zatrzymuje swój samochód. Kilka sekund stoi na poboczu (auto rzuca cień na chodnik). Po czym odjeżdża. Kiedy przyjrzymy się bliżej widać, że kierowca trzyma w ręce biały przedmiot.

Sanocka policja jest już w posiadaniu tego samego nagrania. Policjanci ustalają, kto tamtej nocy kierował chryslerem.

 Nagranie z monitoringu zostało dołączone do zawiadomienia w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa dotyczącego uszkodzenia mienia. Jest to przestępstwo z art. 288 par. 1 kk, zagrożone karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5 – informuje Anna Oleniacz, rzecznik prasowy sanockiej policji.

Dodaje, że w tej sprawie uszkodzonym mieniem jest 7 banerów wyborczych, gdzie zniszczenia łącznie wyceniono na około 1400 zł.

Z naszych ustaleń wynika, że na ogrodzeniu przy skrzyżowaniu ulic Głowackiego z 800-lecia wisiał baner kandydata na burmistrza Sanoka Tadeusza Pióro, co obrazuje poniższa fotografia.

Natomiast czy obie sytuacje są powiązane – ustalą służby.

Do sprawy wrócimy.

Zniszczony baner przy skrzyżowaniu ul. Głowackiego z 800-lecia. Źródło: Zjednoczona Prawica – Sanok i Ziemia Sanocka/fb

foto: stop klatka z nagrania z monitoringu

 

video: materiał nadesłany

31-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)