REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Nowa nakładka asfaltowa i chodniki na Błoniach (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Kolejny remont dróg miejskich zakończony. Nowej nawierzchni i chodników doczekała się Aleja Wojska Polskiego. Sanocki magistrat na jej remont wydał 200 tysięcy złotych. Aleja Wojska Polskiego jest kolejną drogą modernizowaną przez urząd miasta w tym roku. Nowa nawierzchnia jest już m. in. na ulicy: Kujawskiej, Królowej Jadwigi, Żwirki i Wigury, Małej oraz Głowackiego.

Zdaję sobie sprawę, że przez wieloletnie zaniedbania potrzeba inwestycji drogowych jest ogromna. Od czasu objęcia stanowiska burmistrza modernizację ulic traktuję priorytetowo. Stąd tak duże kwoty zapisane w budżecie miasta, stąd tak wiele starań o dofinansowania czy zabiegi o remonty dróg krajowych. A tych nie brakuje. Po wielu staraniach doczekaliśmy się modernizacji ciągu ulic: Lipińskiego-Kolejowa-Lwowska-Dworcowa, a wcześniej Królowej Bony i Przemyskiej – mówi włodarz miasta Tadeusz Pióro.

W 2018 roku zmodernizowane zostaną także m. in. ulice: Rzemieślnicza, Orzeszkowej, Witkiewicza, Turystyczna, Asnyka, Sielska i Płowiecka. W ostatnim czasie władze miasta pozyskały dofinansowanie na remont ul. Młynarskiej i Kwiatowej. Inwestycja warta ponad 2,5 mln zł zostanie wsparta w 40% przez Wojewodę Podkarpackiego.

Urząd Miasta Sanoka

02-08-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

UdostępnijNapisz komentarz przez Facebook