REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Podwórko Talentów już otwarte. Radość dzieci nie miała końca! (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK: Podwórko Talentów już otwarte. Radość dzieci nie miała końca! (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Na terenie Samorządowego Przedszkola Publicznego nr 2 w Sanoku uruchomiono Podwórko Talentów! Nowoczesny, edukacyjny plac zabaw powstał dzięki głosom sanoczan i przyjaciół naszego miasta, oddanym w konkursie zorganizowanym przez firmę NIVEA. W sobotę odbyło się uroczyste otwarcie. Specjalnie na tę okazję przedszkolaki przygotowały efektowny program artystyczny. Po uruchomieniu podwórka radości dzieci nie było końca!

Podwórko składa się z trzech stref: sportowej, naukowej i artystycznej. W każdej zainstalowano po kilka elementów. Do najciekawszych należą: kubik wspinaczka, trampolina, planetarium, tablice muzyczne z bębnami czy teatrzyk. Całkowita wartość podwórka to 230 tys. zł. Co ważne, będzie ono dostępne dla wszystkich sanoczan.

Przypomnijmy, że w konkursie Nivea na Podwórko Talentów Sanok zgromadził blisko 30 tys. głosów. To ogromny sukces wszystkich mieszkańców.

Podwórko będzie służyło wszystkim mieszkańcom. Od poniedziałku do piątku od 16:00 do 20:00, a w soboty i niedziele od 8:00 do 20:00.

Patronem akcji był portal Esanok.pl.

29-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)