REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Podwórko Talentów już otwarte. Radość dzieci nie miała końca! (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK: Podwórko Talentów już otwarte. Radość dzieci nie miała końca! (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Na terenie Samorządowego Przedszkola Publicznego nr 2 w Sanoku uruchomiono Podwórko Talentów! Nowoczesny, edukacyjny plac zabaw powstał dzięki głosom sanoczan i przyjaciół naszego miasta, oddanym w konkursie zorganizowanym przez firmę NIVEA. W sobotę odbyło się uroczyste otwarcie. Specjalnie na tę okazję przedszkolaki przygotowały efektowny program artystyczny. Po uruchomieniu podwórka radości dzieci nie było końca!

Podwórko składa się z trzech stref: sportowej, naukowej i artystycznej. W każdej zainstalowano po kilka elementów. Do najciekawszych należą: kubik wspinaczka, trampolina, planetarium, tablice muzyczne z bębnami czy teatrzyk. Całkowita wartość podwórka to 230 tys. zł. Co ważne, będzie ono dostępne dla wszystkich sanoczan.

Przypomnijmy, że w konkursie Nivea na Podwórko Talentów Sanok zgromadził blisko 30 tys. głosów. To ogromny sukces wszystkich mieszkańców.

Podwórko będzie służyło wszystkim mieszkańcom. Od poniedziałku do piątku od 16:00 do 20:00, a w soboty i niedziele od 8:00 do 20:00.

Patronem akcji był portal Esanok.pl.

29-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)