REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Wkrótce poznamy nowego dyrektora MOSiRu. Oto wymagania

SANOK / PODKARPACIE. Sanocki magistrat ogłosił konkurs na dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Trwa nabór kandydatów. Poznaliśmy kwalifikacje, jakie musi posiadać przyszły szef MOSiRu w Sanoku.

W Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Sanoku pojawiło się ogłoszenie w sprawie konkursu na dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sanoku. W treści czytamy między innymi o wymaganiach, jakie powinien spełnić kandydat na to stanowisko. Musi posiadać wyższe wykształcenie II stopnia, przynajmniej 3-letni staż pracy na stanowiskach kierowniczych, a także znać przepisy ustaw, programy finansowania inwestycji i modernizacji obiektów sportowych, wiedzieć jak pozyskiwać środki zewnętrzne. Co istotne, każdy z aplikantów musi przedstawić swoją koncepcję zarządzania MOSiRem.

Przypomnijmy, że aktualnie funkcję pełniącego obowiązki dyrektora piastuje Roman Mól. Wcześniej p.o. był Damian Biskup, który zastąpił obecnego burmistrza Tomasza Matuszewskiego. Ten z kolei był szefem jednostki od 2015 roku. Kto pokieruje tą instytucją w kolejnych latach. Przekonamy się niebawem.

OGŁOSZENIE O NABORZE

źródło: Red., BIP UM Sanok

20-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)