REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Wkrótce poznamy nowego dyrektora MOSiRu. Oto wymagania

SANOK / PODKARPACIE. Sanocki magistrat ogłosił konkurs na dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Trwa nabór kandydatów. Poznaliśmy kwalifikacje, jakie musi posiadać przyszły szef MOSiRu w Sanoku.

W Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Sanoku pojawiło się ogłoszenie w sprawie konkursu na dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sanoku. W treści czytamy między innymi o wymaganiach, jakie powinien spełnić kandydat na to stanowisko. Musi posiadać wyższe wykształcenie II stopnia, przynajmniej 3-letni staż pracy na stanowiskach kierowniczych, a także znać przepisy ustaw, programy finansowania inwestycji i modernizacji obiektów sportowych, wiedzieć jak pozyskiwać środki zewnętrzne. Co istotne, każdy z aplikantów musi przedstawić swoją koncepcję zarządzania MOSiRem.

Przypomnijmy, że aktualnie funkcję pełniącego obowiązki dyrektora piastuje Roman Mól. Wcześniej p.o. był Damian Biskup, który zastąpił obecnego burmistrza Tomasza Matuszewskiego. Ten z kolei był szefem jednostki od 2015 roku. Kto pokieruje tą instytucją w kolejnych latach. Przekonamy się niebawem.

OGŁOSZENIE O NABORZE

źródło: Red., BIP UM Sanok

20-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)