REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Zginął na torowisku. Prokuratura bada tę sprawę (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. W piątkowy wieczór kilka minut przed godzina 21.00 przy ul. Marii Konopnickiej w Sanoku doszło do tragedii. Mężczyzna, który szedł wzdłuż torów został potrącony przez pociąg.

 

Policja pod nadzorem prokuratury prowadzi postępowanie mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności wypadku, w którym pieszy został potrącony przez pociąg. Niestety życia mężczyzny nie udało się uratować. Decyzją prokuratury ciało zabezpieczono do dalszych badań – informuje Anna Oleniacz z sanockiej policji.

Do zdarzenia doszło w piątek kilka minut przed godz. 21. w Sanoku na torowisku przy ul. Konopnickiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że idący w okolicy torów 62-letni mężczyzna został potrącony przez autobus szynowy relacji Zagórz-Rzeszów. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości maszynisty – bez zarzutu.

Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań.

Policjanci na miejscu wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady oraz dokumenty. W sprawie jest prowadzone postępowanie, które ma na celu wyjaśnienie, jakie były okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia.

 

 

źródło/foto: sanok112.pl

KPP Sanok/red.

17-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)