REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Zginął na torowisku. Prokuratura bada tę sprawę (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. W piątkowy wieczór kilka minut przed godzina 21.00 przy ul. Marii Konopnickiej w Sanoku doszło do tragedii. Mężczyzna, który szedł wzdłuż torów został potrącony przez pociąg.

 

Policja pod nadzorem prokuratury prowadzi postępowanie mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności wypadku, w którym pieszy został potrącony przez pociąg. Niestety życia mężczyzny nie udało się uratować. Decyzją prokuratury ciało zabezpieczono do dalszych badań – informuje Anna Oleniacz z sanockiej policji.

Do zdarzenia doszło w piątek kilka minut przed godz. 21. w Sanoku na torowisku przy ul. Konopnickiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że idący w okolicy torów 62-letni mężczyzna został potrącony przez autobus szynowy relacji Zagórz-Rzeszów. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości maszynisty – bez zarzutu.

Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań.

Policjanci na miejscu wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady oraz dokumenty. W sprawie jest prowadzone postępowanie, które ma na celu wyjaśnienie, jakie były okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia.

 

 

źródło/foto: sanok112.pl

KPP Sanok/red.

17-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)