REKLAMA
REKLAMA

Sportowe zakończenie roku szkolnego w Bukowsku (ZDJĘCIA)

BUKOWSKO / PODKARPACIE. W Zespole Szkół w Bukowsku zorganizowano zawody sportowe dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej wszystkich szkół bukowskiej gminy. Było dużo wspólnej zabawy, ale także nutka rywalizacji. Rozegrano 10 ciekawych konkurencji, a wszystkie dzieci czekał smaczny poczęstunek, dyplomy i nagrody.

Do rywalizacji przystąpiły następujące drużyny:

Klasa 2 z Nowotańca
Klasa 3 z Nowotańca
Klasa 2 z Bukowska
Klasa 3 z Bukowska

Zawodnicy prezentowali swoje umiejętności w 10 konkurencjach sportowych. Między innymi były to: wyścigi ze skakanką, wyścigi w workach, rzut do żywego kosza, wyścigi z piłkami czy zbijanie kręgli na czas.

Po podliczeniu punktów drużyny zajęły odpowiednio następujące miejsca:

I miejsce: klasa 3 Bukowsko
II miejsce: klasa 3 Nowotaniec
III miejsce: klasa 2 Bukowsko
IV miejsce: klasa 2 Nowotaniec

Należy podkreślić, że szkołę w Bukowsku reprezentowały zespoły utworzone z uczniów uczęszczających na zajęcia do świetlicy szkolnej.

Nagrody i dyplomy wręczył dyrektor Zespołu Szkół w Bukowsku Janusz Sitarz, dziękując nauczycielom za przygotowanie uczniów i gratulował dzieciom wspaniałej rywalizacji. Nagrody ufundował wójt Piotr Błażejowski.

Poczęstunek dla zawodników przygotowała „Poezja Smaku” oraz świetlica szkolna.

Szczególne podziękowania za pomoc w organizacji i przeprowadzenie zawodów należy skierować do uczniów: Ani Ogrodnik, Darii Kowalczyk, Oli Pituch, Patrycji NowakAgnieszki Żytki, Roksanie ChrząszczArturowi PituchowiNorbertowi Ogrodnikowi. Za przygotowanie uczniów do zawodów oraz organizację i ich przeprowadzenie odpowiadali: Anita Sokołowska, Marzena Oleniacz i Artur Łuszcz.

źródło: materiały nadesłane

20-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)