REKLAMA
REKLAMA

Sportowe zakończenie roku szkolnego w Bukowsku (ZDJĘCIA)

BUKOWSKO / PODKARPACIE. W Zespole Szkół w Bukowsku zorganizowano zawody sportowe dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej wszystkich szkół bukowskiej gminy. Było dużo wspólnej zabawy, ale także nutka rywalizacji. Rozegrano 10 ciekawych konkurencji, a wszystkie dzieci czekał smaczny poczęstunek, dyplomy i nagrody.

Do rywalizacji przystąpiły następujące drużyny:

Klasa 2 z Nowotańca
Klasa 3 z Nowotańca
Klasa 2 z Bukowska
Klasa 3 z Bukowska

Zawodnicy prezentowali swoje umiejętności w 10 konkurencjach sportowych. Między innymi były to: wyścigi ze skakanką, wyścigi w workach, rzut do żywego kosza, wyścigi z piłkami czy zbijanie kręgli na czas.

Po podliczeniu punktów drużyny zajęły odpowiednio następujące miejsca:

I miejsce: klasa 3 Bukowsko
II miejsce: klasa 3 Nowotaniec
III miejsce: klasa 2 Bukowsko
IV miejsce: klasa 2 Nowotaniec

Należy podkreślić, że szkołę w Bukowsku reprezentowały zespoły utworzone z uczniów uczęszczających na zajęcia do świetlicy szkolnej.

Nagrody i dyplomy wręczył dyrektor Zespołu Szkół w Bukowsku Janusz Sitarz, dziękując nauczycielom za przygotowanie uczniów i gratulował dzieciom wspaniałej rywalizacji. Nagrody ufundował wójt Piotr Błażejowski.

Poczęstunek dla zawodników przygotowała „Poezja Smaku” oraz świetlica szkolna.

Szczególne podziękowania za pomoc w organizacji i przeprowadzenie zawodów należy skierować do uczniów: Ani Ogrodnik, Darii Kowalczyk, Oli Pituch, Patrycji NowakAgnieszki Żytki, Roksanie ChrząszczArturowi PituchowiNorbertowi Ogrodnikowi. Za przygotowanie uczniów do zawodów oraz organizację i ich przeprowadzenie odpowiadali: Anita Sokołowska, Marzena Oleniacz i Artur Łuszcz.

źródło: materiały nadesłane

20-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)