REKLAMA
REKLAMA

Święto Pracy w Sanoku. Ważna zapowiedź sanockiej lewicy (ZDJĘCIA)

SANOK. Około 200 uczestników zgromadziło 1-majowe spotkanie sympatyków lewicy w Tawernie na Białej Górze. W okolicznościowym wystąpieniu Przewodniczącego Rady Powiatowej SLD w Sanoku nie brakowało akcentów nawiązujących do historii tego Święta jak też aktualnych odniesień do bieżącej sytuacji w kraju.

– Dewastacja obowiązujących zapisów Konstytucji i licytacja kto więcej rozkradł Polskę pomiędzy aktualną większością parlamentarną, a opozycją, nie służy krajowi zarówno w polityce wewnętrznej jak i zagranicznej. Lewica mająca ogromny historyczny wpływ na obchodzoną właśnie rocznicę wejścia Polski do Unii Europejskiej wyraża swoją dezaprobatę dla szkodliwych i kwestionujących te osiągnięcia wartości – powiedział Marian Kawa.

Nie brakowało też akcentów dotyczących jesiennych wyborów samorządowych

Marian Kawa zapowiedział wystawienie silnych list lewicy w wyborach do wszystkich szczebli samorządu w tym także kandydata na burmistrza Sanoka.

Kilkugodzinne spotkanie przy wspaniałej świątecznej aurze przebiegło przy sympatycznym akompaniamencie zespołu muzycznego.

Foto: materiały nadesłane

Foto: materiały nadesłane

materiał nadesłany

03-05-2018




Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.