REKLAMA
REKLAMA

Święto Pracy w Sanoku. Ważna zapowiedź sanockiej lewicy (ZDJĘCIA)

SANOK. Około 200 uczestników zgromadziło 1-majowe spotkanie sympatyków lewicy w Tawernie na Białej Górze. W okolicznościowym wystąpieniu Przewodniczącego Rady Powiatowej SLD w Sanoku nie brakowało akcentów nawiązujących do historii tego Święta jak też aktualnych odniesień do bieżącej sytuacji w kraju.

– Dewastacja obowiązujących zapisów Konstytucji i licytacja kto więcej rozkradł Polskę pomiędzy aktualną większością parlamentarną, a opozycją, nie służy krajowi zarówno w polityce wewnętrznej jak i zagranicznej. Lewica mająca ogromny historyczny wpływ na obchodzoną właśnie rocznicę wejścia Polski do Unii Europejskiej wyraża swoją dezaprobatę dla szkodliwych i kwestionujących te osiągnięcia wartości – powiedział Marian Kawa.

Nie brakowało też akcentów dotyczących jesiennych wyborów samorządowych

Marian Kawa zapowiedział wystawienie silnych list lewicy w wyborach do wszystkich szczebli samorządu w tym także kandydata na burmistrza Sanoka.

Kilkugodzinne spotkanie przy wspaniałej świątecznej aurze przebiegło przy sympatycznym akompaniamencie zespołu muzycznego.

Foto: materiały nadesłane

Foto: materiały nadesłane

materiał nadesłany

03-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)