REKLAMA
REKLAMA

TADEUSZ PIÓRO: Popełniłem błędy, ale bardzo zależy mi na przyszłości Sanoka (FILM)

TADEUSZ PIÓRO: Popełniłem błędy, ale bardzo zależy mi na przyszłości Sanoka (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Tadeusz Pióro, kandydat na gospodarza Sanoka w kolejnej kadencji dziękuje mieszkańcom za udział w wyborach samorządowych i zaufanie, jakim obdarzyli go sanoczanie, którzy oddali na niego głos. Urzędujący burmistrz podsumowuje również pierwszą turę wyborów i zaprasza do głosowania w dogrywce.

Serdecznie dziękuję wszystkim Mieszkańcom naszego miasta, którzy 21 października wzięli udział w wyborach do samorządów. Spełnili swój obowiązek, przyjmując odpowiedzialność za przyszłość i losy Sanoka, które są w ich rękach. Dziękuję również Kontrkandydatom za rywalizację w I turze wyborów.

Szczególne podziękowania kieruję do tych Wyborców, którzy zauważyli i docenili moje działania dla dobra i rozwoju miasta. W szczególności budowę kompleksu basenów, dworca multimodalnego, stadionu Wierchy, obwodnicy miasta, remonty setek ulic miejskich i wiele innych inwestycji i inicjatyw.

Przed nami II tura wyborów na burmistrza Miasta Sanoka. Jestem przekonany, że i tym razem Sanoczanie nie zawiodą i oddadzą głos zgodnie ze swoim sumieniem, a przede wszystkim rozsądkiem. Jeśli moja propozycja dalszego rozwoju Sanoka wydaje się wam atrakcyjna, proszę o oddanie na mnie swojego głosu. Proszę o dokładne zapoznanie się z tym, co do tej pory zrealizowaliśmy wspólnie.

Przecież możemy razem zrobić o wiele więcej! Sprzyjają nam też władze wojewódzkie i centralne. Niech o wyborze nie decydują emocje, ale chłodny zdrowy rozsądek, bowiem w grę wchodzi interes mieszkańców. Nasze dobro i nasza przyszłość.

Tadeusz Pióro

Materiał sfinansowany przez KW Prawo i Sprawiedliwość

25-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)