REKLAMA
REKLAMA

TADEUSZ PIÓRO: Popełniłem błędy, ale bardzo zależy mi na przyszłości Sanoka (FILM)

TADEUSZ PIÓRO: Popełniłem błędy, ale bardzo zależy mi na przyszłości Sanoka (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Tadeusz Pióro, kandydat na gospodarza Sanoka w kolejnej kadencji dziękuje mieszkańcom za udział w wyborach samorządowych i zaufanie, jakim obdarzyli go sanoczanie, którzy oddali na niego głos. Urzędujący burmistrz podsumowuje również pierwszą turę wyborów i zaprasza do głosowania w dogrywce.

Serdecznie dziękuję wszystkim Mieszkańcom naszego miasta, którzy 21 października wzięli udział w wyborach do samorządów. Spełnili swój obowiązek, przyjmując odpowiedzialność za przyszłość i losy Sanoka, które są w ich rękach. Dziękuję również Kontrkandydatom za rywalizację w I turze wyborów.

Szczególne podziękowania kieruję do tych Wyborców, którzy zauważyli i docenili moje działania dla dobra i rozwoju miasta. W szczególności budowę kompleksu basenów, dworca multimodalnego, stadionu Wierchy, obwodnicy miasta, remonty setek ulic miejskich i wiele innych inwestycji i inicjatyw.

Przed nami II tura wyborów na burmistrza Miasta Sanoka. Jestem przekonany, że i tym razem Sanoczanie nie zawiodą i oddadzą głos zgodnie ze swoim sumieniem, a przede wszystkim rozsądkiem. Jeśli moja propozycja dalszego rozwoju Sanoka wydaje się wam atrakcyjna, proszę o oddanie na mnie swojego głosu. Proszę o dokładne zapoznanie się z tym, co do tej pory zrealizowaliśmy wspólnie.

Przecież możemy razem zrobić o wiele więcej! Sprzyjają nam też władze wojewódzkie i centralne. Niech o wyborze nie decydują emocje, ale chłodny zdrowy rozsądek, bowiem w grę wchodzi interes mieszkańców. Nasze dobro i nasza przyszłość.

Tadeusz Pióro

Materiał sfinansowany przez KW Prawo i Sprawiedliwość

25-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)