REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Tragedia w powiecie leskim. Nie żyje kobieta, która wpadła do studni (ZDJĘCIA)

WAŃKOWA / PODKARPACIE. W piątkowy wieczór w Wańkowej (gmina Olszanica) do studni wpadła kobieta. Na miejsce szybko udały się trzy zastępy straży pożarnej. Niestety życia poszkodowanej nie udało się uratować.

 – W piątek o godzinie 19:32 nasza jednostka została wezwana do miejscowości Wańkowa, gdzie do studni wpadła kobieta. Na miejscu pracowali funkcjonariusze policji, OSP Olszanica oraz 2 zastępy PSP z Leska. Niestety kobiety nie udało się uratować – relacjonują strażacy ochotnicy z Olszanicy.

4foto: KPP Lesko

Mimo wysiłków ekip ratowniczych 65-letniej kobiety, która piątkowego wieczoru wpadła do studni, nie dało się uratować. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

W piątek około godziny 19.30 lescy policjanci zostali wezwania na miejsce wypadku, do jakiego doszło w miejscowości Wańkowa. Według zgłoszenia w studni utonęła kobieta. Policjanci, którzy pierwsi przybyli na miejsce zdarzenia weszli do studni i wyciągnęli kobietę ponad lustro wody. Niestety, mimo wysiłków ekip ratowniczych i podjętej reanimacji, kobiety nie udało się uratować.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, w piątkowe popołudnie 65-latka i jej 59-letni konkubent spożywali alkohol. Przed godziną 19 kobieta wyszła do studni po wodę. Gdy długo nie wracała, mężczyzna poszedł jej szukać i zobaczył ciało pływające w studni. Na miejsce została wezwana pomoc.

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci kobiety.

1foto: Marcin Pancerz / OSP Olszanica

2foto: Marcin Pancerz / OSP Olszanica

źródło: KPP Lesko, OSP Olszanica

23-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)