REKLAMA
REKLAMA

Tragiczny poranek w Krośnie. 18-latka zginęła pod kołami ciężarówki. Śmiertelne potrącenie staruszka (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. Policjanci z Krosna ustalają przyczynę wypadku, w którym śmierć poniósł 85-letni pieszy. Mężczyzna został potrącony przez samochód ciężarowy na ul.Bema w Krośnie (DK 28).

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło dziś po godzinie 7 na ul. Bema w Krośnie. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 58-letni kierujący ciężarowym manem z przyczepą potrącił 85-letniego pieszego. Do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych. W wyniku odniesionych obrażeń pieszy zmarł. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący był trzeźwy.

foto: KMP Krosno

W wypadku drogowym w rejonie ul. Tysiąclecia w Krośnie, śmierć poniosła 18-letnia rowerzystka

 Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśnią okoliczności tego zdarzenia.

Dziś przed godziną 8 w Krośnie, doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do zdarzenia doszło podczas, gdy 31-letni kierujący ciężarowym Volvo skręcał w prawo, z ul.Tysiąclecia w ulicę boczną. Wówczas, 18-letnia rowerzystka przejeżdżając przez ulicę została potrącona, dostając się pod koła naczepy ciężarówki. W wyniku doznanych obrażeń 18-latka zmarła. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący był trzeźwy.

Policjanci z Krosna pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny i szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

foto: Wojtek Zatwarnicki

KWP

04-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)