REKLAMA
REKLAMA

Tragiczny wypadek na granicy. Wysiadając z kabiny, wyskoczył wprost przed nadjeżdżający pojazd

MEDYKA / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło dziś w Medyce. Kierujący tirem, wysiadając z kabiny, wyskoczył wprost przed nadjeżdżający pojazd. W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zamarł.

Dziś o godz. 11.30, na drodze krajowej nr 28 w miejscowości Medyka, nieopodal przejścia granicznego, doszło do tragicznego wypadku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 63-letni kierujący ciężarowym renault, stojąc w kolejce do przejścia granicznego, wysiadał z kabiny, nie rozejrzał się i wyskoczył wprost przed nadjeżdżającą osobową skodę. W wyniku uderzenia, 63-letni obywatel Ukrainy doznał obrażeń i pomimo podjętej na miejscu reanimacji, zmarł.

Na miejscu pracują policjanci oraz prokurator. Prowadzone postępowanie pozwoli ustalić szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Kierowca skody, 22-letni obywatel Ukrainy, był trzeźwy.

303-156420mf / KWP

29-03-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)