REKLAMA
REKLAMA

Udane występy sanoczan podczas VII Biegu Skawińskiego (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Reprezentanci MKSu Sanok wzięli udział w VII Biegu Skawińskim. Rywalizację rozpoczęli od wyścigu wrotkarskiego indywidualnie na czas. W najmłodszej kategorii wygrała Bianka Bluj przed Laurą Bluj i Leną Tokarska. Wśród chłopców w tej samej kategorii 2. miejsce zajął Bartosz Łożański tuż za nim uplasował się Michał Niemczyk. W kategorii 2010-2009 w swoim debiucie zwyciężyła Emilia Grega przed Maria Piecuch, która pokazała charakter sportowca po pechowym upadku przed samym startem. W swoje kategorii wiekowej Julita Krawiec zwyciężyła, na drugim stopniu podium stanęła Mają Pytlowany. Bezkonkurencyjny w tej samej kategorii był Jakub Ratajewski.

PATRONEM MEDIALNYM MKSu SANOK JEST PORTAL ESANOK.PL

esanok1

Zawodnicy startowali również w mocno obsadzonych biegach przełajowych, w których mieliśmy dwa sukcesy. W swoich kategoriach Julita Krawiec i Natalia Łożańska zajęły bardzo wysokie 2. miejsca.

Klub MKS Sanok również reprezentowali Iga Pytlowany, Oliwia Ratajewska, Aleksandra Górecka, Julia Kogut, Paula Doskowska i Magdalena Pawlikowska zdobywając wysokie lokaty. W biegu głównym na rolkach zawodnicy mieli do pokonania trasę 9 km. Najstarsza nasza zawodniczka Aleksandra Lenart zajęła wysoką 8. lokatę w swojej kategorii wiekowej. W tym samym biegu brały udział mamy naszych zawodników, które bardzo dzielnie się spisały – Monika Lenart, Joanna Pawlikowska, Aleksandra Zoszak-Piecuch oraz Joanna Doskowska.

źródło: materiały nadesłane

22-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)