REKLAMA
REKLAMA

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOK: Sanok atak nożownika. Policja poszukuje osoby poszkodowanej

Sanocka policja poszukuje mężczyzny, który wchodząc do sklepu został zaatakowany przez sprawcę trzymającego w ręce nóż. Do zdarzenia doszło 2 kwietnia br. przed północą przy ul. Mickiewicza w Sanoku. Zwracamy się do pokrzywdzonego z prośbą o kontakt z sanocką Policją.

Komenda Powiatowa Policji w Sanoku prowadzi postępowanie przeciwko mężczyźnie, który w nocy 2 kwietnia br. zaatakował cztery osoby. Sprawca bez powodu, nic nie mówiąc przyłożył nóż do szyi osobom przebywającym na stacji paliw oraz w placówce handlowej na terenie Sanoka. Nikogo nie ranił. Policjanci przesłuchali troje pokrzywdzonych.

Policja ustala kim czwarty pokrzywdzony, mężczyzna, który 2 kwietnia przed północą wchodził do sklepu z alkoholem, w pawilonie handlowym przy ul. Mickiewicza w Sanoku. Z zapisu monitoringu wynika, że podczas wejścia do sklepu sprawca przebywający w tym czasie w środku podszedł do niego i przystawił mu nóż do szyi. Następnie bez słowa odszedł od pokrzywdzonego nie robiąc mu krzywdy.

Na nagraniu widać, że pokrzywdzonym jest mężczyzna w wieku 30-40 lat, ubrany w ciemną zimową kurtkę i ciemną czapkę.

Policja zwraca się do opisanego powyżej mężczyzny z prośbą o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sanoku ul. Witkiewicza 3, tel. 13 46 57 325 lub 13 46 57 310.

Foto: Zdjęcie poglądowe

Foto: Zdjęcie poglądowe

08-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)