REKLAMA
REKLAMA

Ukradł portfel, ale zabrał tylko drobne. Nie zauważył koperty z dużą gotówką

SANOK / PODKARPACIE. Mężczyzna po zrobieniu zakupów pozostawił portfel na sklepowej ladzie. Gdy powrócił okazało się, że portfela nie ma. Policjanci posiłkując się zapisem monitoringu ustalili sprawcę przywłaszczenia. Mężczyzna usłyszał już zarzut.


Tydzień temu w poniedziałek do komendy w Sanoku zgłosił się mężczyzna, który zawiadomił, że po zrobieniu zakupów, przez nieuwagę pozostawił swój portfel na sklepowej ladzie. W drodze powrotnej do domu zorientował się, że go nie ma. Wrócił do sklepu lecz niczego nie znalazł. Również nikt z personelu nie wiedział co stało się z portfelem, w którym znajdowało się sporo pieniędzy.

Policjanci podejrzewali, kto mógł zabrać portfel. Nagranie z monitoringu potwierdziło ich przypuszczenia. W czwartek zatrzymali sprawcę. Okazał się nim 18-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Młody mężczyzna przyznał się do zarzutu i wskazał miejsce gdzie wyrzucił portfel. Policjanci odnaleźli portfel i po sprawdzeniu okazało się, że 18-latek zabrał jedynie drobne pieniądze, a pozostałe, które były zapakowane do koperty, w dalszym ciągu znajdowały się w portfelu.

Zguba trafiła z powrotem do właściciela.

18-latek będzie odpowiadał przed sądem za popełnienie przestępstwa przywłaszczenia. Grozi mu kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do roku.

 

źródło: KPP Sanok

03-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)