REKLAMA
TOMASZ PORĘBA Czesław Siekierski ZS2 GRZEGORZ BRAUN Joanna Frydrych ZS3
REKLAMA
BOGDAN RZONCA

Ukradła laptopa i wywiozła go w dziecięcym wózku

SANOK / PODKARPACIE. 22-letnia mieszkanka powiatu brzozowskiego odpowie za kradzież laptopa. Skradziony sprzęt kobieta schowała do dziecięcego wózka i wywiozła ze sklepu, następnie pozostawiła w lombardzie. Policjanci odzyskali skradzione mienie.

Wczoraj policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży laptopa wartości 3400 zł, z jednego ze sklepów przy ul. Dworcowej w Sanoku.

Z relacji sprzedawcy wynikało, że do zdarzenia doszło w niedzielę. W trakcie rozmowy policjanci uzyskali rysopis kobiety podejrzewanej o kradzież. Podczas przeglądania sklepowego monitoringu rozpoznali sprawczynię. Okazała się nią 22-letnia mieszkanka powiatu brzozowskiego – informuje Anna Oleniacz z sanockiej komendy.

Kobieta weszła do sklepu prowadząc dziecięcy wózek. W pewnym momencie, przy stoisku z komputerami, wzięła z półki laptop, zdjęła zabezpieczenie i włożyła go do wózka. Następnie opuściła sklep. Skradziony laptop policjanci odnaleźli w jednym w sanockich lombardów. Został odzyskany i wkrótce trafi z powrotem do sklepu.

Za kradzież przewiduje się karę pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

 

źródło: KPP Sanok

03-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.