REKLAMA
REKLAMA

Ukradła laptopa i wywiozła go w dziecięcym wózku

SANOK / PODKARPACIE. 22-letnia mieszkanka powiatu brzozowskiego odpowie za kradzież laptopa. Skradziony sprzęt kobieta schowała do dziecięcego wózka i wywiozła ze sklepu, następnie pozostawiła w lombardzie. Policjanci odzyskali skradzione mienie.

Wczoraj policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży laptopa wartości 3400 zł, z jednego ze sklepów przy ul. Dworcowej w Sanoku.

Z relacji sprzedawcy wynikało, że do zdarzenia doszło w niedzielę. W trakcie rozmowy policjanci uzyskali rysopis kobiety podejrzewanej o kradzież. Podczas przeglądania sklepowego monitoringu rozpoznali sprawczynię. Okazała się nią 22-letnia mieszkanka powiatu brzozowskiego – informuje Anna Oleniacz z sanockiej komendy.

Kobieta weszła do sklepu prowadząc dziecięcy wózek. W pewnym momencie, przy stoisku z komputerami, wzięła z półki laptop, zdjęła zabezpieczenie i włożyła go do wózka. Następnie opuściła sklep. Skradziony laptop policjanci odnaleźli w jednym w sanockich lombardów. Został odzyskany i wkrótce trafi z powrotem do sklepu.

Za kradzież przewiduje się karę pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

 

źródło: KPP Sanok

03-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)