REKLAMA
REKLAMA
Guardia

Ukradła portfel z 4 tysiącami złotych. Grozi jej nawet 5 lat więzienia

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali mieszkankę powiatu bieszczadzkiego podejrzewaną o kradzież pieniędzy. Kobieta ukradła w aptece portfel, w którym było 4 tysiące złotych. Została rozpoznana przez funkcjonariuszy na monitoringu. Za przestępstwo jakiego się, grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu policjanci z Ustrzyk zostali powiadomieni o kradzieży portfela, w którym znajdowały się pieniądze w kwocie 4 tysięcy złotych. Z relacji zgłaszającej wynikało, że do kradzieży mogło dojść w jednej z aptek na terenie Ustrzyk Dolnych. Jak ustalono, 77-latka chwilę wcześniej wybrała pieniądze z bankomatu i miała je przekazać wnuczce w prezencie ślubnym. W trakcie robienia zakupów portfel wypadł kobiecie na podłogę, ta jednak tego nie zauważyła i wyszła z apteki. Kiedy zorientowała się, że go nie ma, zgłosiła kradzież.

Policjanci zajmujący się tą sprawą udali się do apteki, w której miało dojść do kradzieży. Podczas przeglądania monitoringu widać było, jak inna kobieta podnosi portfel z podłogi i wychodzi z apteki. Funkcjonariusze szybko wytypowali sprawczynię. To 69-letnia mieszkanka powiatu bieszczadzkiego. Policjanci odzyskali skradzione mienie. Okazało się, że kobieta zdążyła już wydać 100 zł z przywłaszczonej kwoty.

69-latka usłyszała zarzuty, przyznała się do winy. Za popełnione przestępstwo grozi jej teraz kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Ustrzyki Dolne

27-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)