REKLAMA

Ukrył dopalacze pod bielizną (FOTO)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. W Górkach brzozowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który miał przy sobie podejrzaną substancję. Młody człowiek chcą uniknąć odpowiedzialności, ukrył ją przed policjantami pod bielizną. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie 6 woreczków z jej zawartością.

W poniedziałek brzozowscy policjanci, patrolując teren Górek, po godz. 23, zwrócili swoją uwagę na bmw, w którym siedziało trzech młodych mężczyzn. Wszyscy na widok policyjnego patrolu zaczęli się nerwowo zachowywać. Ich zachowanie ewidentnie wskazywało na to, że mają coś do ukrycia przed policjantami.

Funkcjonariusze przeszukali pojazd i trzech znajdujących się w nim mężczyzn. Podczas kontroli u kierowcy, 20-letniego mieszkańca Brzozowa, funkcjonariusze ujawnili woreczki z zawartością nieznanej substancji. Mężczyzna ukrył je przed policjantami pod bielizną. Policjanci przeszukali również miejsce jego zamieszkania. Łączenie zabezpieczyli 6 woreczków z zawartością białego i kremowego proszku i kryształków oraz kilka małych woreczków ze strunowym zapięciem.

20-letni właściciel bmw został zatrzymany i przewieziony do komendy. Podczas przesłuchania przyznał, że są to dopalacze, które zakupił na własny użytek. Jednak ostatecznie zabezpieczona substancja zostanie poddana specjalistycznym badaniom laboratoryjnym. Wówczas będzie możliwe przedstawienie 20-latkowi zarzutu.

303-163008

źródło: KPP Brzozów

14-06-2018
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

do redakcji2018-06-14 09:35:01
0 0
mnie to np NIC nie obchodzi kto co bierze kto co ma jego sprawa dlaczego panowie z esanok PRO PISOWCY milcza na temat aktu 447 które za nie bawem nasz kraj zepchnie do statusu koloni? dzięki pisowi oficjalnie POLSKA własnie przegrała II wojne swiatowa uznajac zydowskie roszczenia to po 1 po 2 marsz równosci w Warszawie tez cisza jak dzialaja korporacje typu google gdzie na marsz pedalów i lezbijek sprowadzono ogromna ilosc 11-14 letnich dzieci a co.. od najmłodszych lat pokazujmy jak kształtowac ludzki mózg a katolicki PIS na to zezwolenie dał prawda? jak to sie ostatnio mowi... zmienilismy klecznik z niemieckiego na amerykansko zydowski ciemny naród glosujcie dalej lasy panstowe nie starcza na splate zydow wolne media hehe
Też do redakcji2018-06-14 10:48:37
0 0
Tego debila siejącego swoją demagogię i zamęt w przestrzeni publicznej należy ukarać lub nakazać leczenie u psychiatry .Chyba ,że jest to prawdziwe o co oskarża PIS i to na co rząd się zgodził. Demagog kwiczy !! Jakby nie PIS to do tej pory lasy były by niemieckie na prawach i demokracji i sprawiedliwości brukselskiej. Ty mendo śmierdząca kacapska kodziarska ,zdradziecka na nic twoje wypociny. Wcześniej czy później ryj zamkniesz.
bolo2018-06-14 11:42:55
0 0
@Też do redakcji.Zdaje się, że nie czytasz uważnie.To raczej nie "kodziarze" są ksenofobami, rasistami i tymi co świętują urodziny Hitlera.Kto to taki?-dopowiedz sobie sam.Ich już dawno powinni zdelegalizować!!!
Ciekawski2018-06-14 11:47:59
0 0
To było BMW E36 czy E46 bo tylko te 2 opcje wchodzą w grę?
do redakcji2018-06-14 13:20:53
0 0
@tez do redakcji to moze podam ci źródło portal w realu24 na youtubie video "marsz równości" oraz S. Michalkiewicz u roli "kolonizacja polski, akt 447 , patologia MSZ jak chces zwytoczyc sprawe zrob to im ja tlyko przytoczylem to co mnie ZANIEPOKOIŁO