REKLAMA
REKLAMA

W Sanoku padła wygrana na kwotę ponad 300 tys. zł! (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W sanockiej kolekturze Lotto padła duża wygrana w grze Eurojackpot! Szczęśliwiec wzbogacił się o 316 tys. zł! Jeśli poprawnie skreśliłby jeszcze jedną liczbę, wygrana wzrosłaby do astronomicznej kwoty 165 mln zł! Kolektura przy ul. Beksińskiego ewidentnie przynosi szczęście graczom. Przypomnijmy, że dwa lata temu zdrapka zasiliła portfel jednego z mieszkańców o sumę 55 tys. zł.

Niemal dokładnie dwa lata temu, bo 22 września, dzięki zdrapce zakupionej w kolekturze Lotto przy ul. Beksińskiego w Sanoku, gracz wzbogacił się o 55 tys. zł. Kilkanaście miesięcy wcześniej, w tym samym punkcie sanoczanin wygrał 77 tys. zł w grze Multi Multi. Z kolei 28 września tego roku padła tam olbrzymia wygrana na kwotę 316 844,70 zł!

Leszek Żołyniak – właściciel kolektury, w której został zakupiony szczęśliwy kupon

Szczęśliwą grą okazał się Eurojackpot. Gracz wytypował poprawnie 4 z 50 liczb oraz 2 z 10. Jeśli skreśliłby 5 na 50, wygrałby 165 mln zł! – zaznacza Leszek Żołyniak, właściciel kolektury Lotto przy ul. Beksińskiego. – W tej grze bierze udział 18 krajów z całej Europy od kwietnia 2018. Również Polacy mogą zagrać o tak wysokie pieniądze. Chyba mamy najszczęśliwszą kolekturę w mieście – dodaje nasz rozmówca.

Czym jest gra Eurojackpot?

W Eurojackpot gra się o niewyobrażalnie wysokie wygrane, nawet do 90 mln euro! Każde losowanie ma pulę gwarantowaną na wygrane I stopnia i wynosi ona aż 10 mln euro, co w przeliczeniu na złotówki daje ponad 40 mln. Jak informuje organizator, zgodnie z regulaminem, na wygrane przeznacza się przynajmniej 50% stawek wpłaconych przez wszystkich graczy. Stąd biorą się właśnie tak ogromne kwoty.

Zwycięzcy serdecznie gratulujemy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

W Sanoku padła główna wygrana w zdrapce w Lotto. 55 tysięcy złotych (ZDJĘCIA)

02-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)