REKLAMA
REKLAMA

Wataha wilków zaobserwowana w okolicach Pisarowiec. Zagryziona sarna w Zahutyniu (2x FILM, ZDJĘCIE +18)

SANOK / PODKARPACIE. Na skrzynkę mailową otrzymujemy kolejne sygnały oraz materiały prezentujące wilki lub ich ofiary, tak w przypadku zdjęcia z Zahutynia.

Pani Karolina przesyła krotki film nagrany w sobotę (24 bm.) w godzinach porannych, w okolicach Cmentarza Centralnego w Sanoku. Wydaje się, że udało się nagrać „sanockiego wilka”.
Pan Piotr nagrał z kolei wilka przebiegającego przez drogę w okolicach Pisarowiec. – Film nagrałem wczoraj rano (26 bm.) o godz 6:09. Przed miejscowością Pisarowce jadąc w kierunku Krosna, przy nasypie kolejowym stała wataha wilków – 5 szt. Wilki ruszyły w kierunku drogi. Niestety udało mi się nagrać tylko jednego osobnika, który pokonywał drogę pomiędzy jadącymi pojazdami – pisze w mailu Internauta.
Na koniec zdjęcie młodej sarny, zagryzionej prawdopodobnie przez wilka w Zahutyniu, w okolicach Sanu. Zdjęcie wykonane przez pana Pawła, w dniu 26 lutego, około godz. 19:00.

Uwaga!! Drastyczne zdjęcia (+ 18)
Klikając potwierdzasz zgodę na wyświetlenie treści.

nagłówek: zdjęcie poglądowe / pixabay.com

01-03-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)