REKLAMA

Wbiegł wprost pod nadjeżdżający motocykl. Ranny 6-latek

BLIZNE / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w Bliznem. W zdarzeniu ucierpiało 6-letnie dziecko, które wbiegło na drogę wprost pod nadjeżdżający motocykl marki Honda. Chłopiec trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 10.30 w Bliznem. Na wypadek najechał dzielnicowy pełniący służbę w tym rejonie. Funkcjonariusz zauważył na poboczu drogi leżące dziecko i mężczyznę, który udzielał mu pomocy. Był on ratownikiem medycznym, który przebywał na wolnym, a zarazem był naocznym świadkiem całego zajścia. Okazało się, że mężczyzna powiadomił już o wypadku pogotowie ratunkowe. Policjant natychmiast poinformował o wszystkim dyżurnego brzozowskiej komendy i przystąpił do zabezpieczenia miejsca zdarzenia.

Po chwili na miejscu pojawiła się karetka pogłowia. Dojechał również policjant dochodzeniowo-śledczy i technik kryminalistyki. Policyjni eksperci wykonali oględziny miejsca zdarzenia, ustalili świadków oraz uczestników tego zdarzenia.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 6-letni chłopiec nagle wybiegł na jezdnie, wprost pod nadjeżdżający motocykl marki Honda. 21-latek kierujący jednośladem próbował uniknąć zderzenia i ominąć dziecko, jednak mu się to nie udało. Kierujący motocyklem mieszkaniec powiatu brzozowskiego, był trzeźwy. Dziecko karetą pogotowia zostało przetransportowane do szpitala.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

zdjęcie poglądowe / archiwum Esanok.pl

KPP Brzozów

12-09-2018
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

hieronim2018-09-12 10:49:52
0 0
Najbardziej mnie zastanawia kto pisze te artykuły? Jakiś rzecznik prasowy POlicji czy redaktor tego POrtalu? Tego nie da się czytać... Dzieci w 4 klasie piszą bardziej składne wypracowania.
Xd2018-09-12 12:01:33
0 0
Ja pytam gdzie byli rodzice 6 latek na ulicy odebrać im prawa rodzicielskie
Co to?2018-09-12 15:03:40
0 0
Karetka pogłowia :D fajna pomyłka
Był on ratownikiem medycznym2018-09-12 19:24:01
0 0
Ale jak zobaczył wypadek, zrobił kupę w majty?