REKLAMA
REKLAMA

Wielki Piknik Rodzinny na rzecz podopiecznych „Promyka Nadziei”

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Stowarzyszenie „Promyk Nadziei” oraz DJ Agami zapraszają na Wielki Piknik Rodzinny, podczas którego organizatorzy będą zbierać pieniądze na podopiecznych stowarzyszenia.

Podczas pikniku na uczestników czeka wiele atrakcji. W programie między innymi przejażdżki konne, pokazy walki rycerskiej, prezentacja broni przez Wojska Obrony Terytorialnej, tor łuczniczy, malowanie twarzy, pyszne jedzenie i wiele innych.

Delfin_dziecko_piłka

 

Dochód z pikniku przeznaczony będzie na Delfinoterapię  dla podopiecznych stowarzyszenia „Promyk Nadziei”.

Stowarzyszenie wspiera rozwój i sprawuje codzienną opiekę nad 18 niepełnosprawnymi dziećmi. Swoją misję wypełnia już od 17 lat na końcu Polski, w Bieszczadach.

– Codziennie pokonujemy dziesiątki kilometrów dowożąc podopiecznych na wyznaczone godziny terapii. Dbamy by prowadzone formy rehabilitacji nie pokrywały się z zajęciami lekcyjnymi w szkole lub indywidualnymi w domu. Tym sposobem maksymalizujemy godziny terapeutyczne dzieci, które prowadzone są od poniedziałku do soboty włącznie. Naszym podopiecznym zapewniamy: terapię logopedyczną, rehabilitację ruchową, terapię zajęciową indywidualną i grupową oraz zabiegi masażu. Oprócz transportu podopiecznym zapewniamy też wyżywienie w naszej placówce. Od lat nasi podopieczni nie byli na wspólnych wakacjach. Chcemy zorganizować dla nich terapię, jakiej jeszcze nigdy nie doświadczyli – delfinoterapię. Wszystkie działania, które teraz podejmujemy łączą się w jeden cel – zbieranie środków na wyjazd – piszą członkowie stowarzyszenia.

plakat-A3-promyk-nadziei-GREEMI

 

materiały nadesłane

foto: materiały nadesłane Dobra Wioska

13-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)