REKLAMA
REKLAMA

Wielki sukces Kamila Rościńskiego. Nasz kickbokser zdobył Puchar Europy!

Wielki, historyczny sukces sanockiego kickboksera Kamila Rościńskiego, reprezentującego klub Samuraj Trans-San Sanok. Podczas odbywającego się w ostatni weekend (7-9 września) Pucharu Europy w Pradze, zdobył on najcenniejsze trofeum. Brawo Kamil!

Coroczne zawody Pucharu Europy, to najbardziej prestiżowa impreza w kickboxingu na Starym Kontynencie. W kategorii, której startował Kamil, rywalizowało 26 zawodników. Aby sięgnąć po końcowe zwycięstwo, trzeba było stoczyć i wygrać 5 walk.

Podopieczny Artura Szychowskiego, już w pierwszym pojedynku pokazał, że będzie liczył się w walce o wielki finał i zwycięstwo. Pierwszego rywala, Litwina, pokonał przez knockout w 1 min i 15 sek walki. To jest aktualnie najszybszy knockout w historii tych zawodów.

Kolejne pojedynki, z Czechem, Białorusinem, Słowakiem i w finale obywatelem Mołdawii kończyły się bezapelacyjnymi wygranymi, w stosunku 3:0 (walczono 3 rundy, po 3 minuty).

Niebawem więcej informacji oraz wywiad ze zdobywcą Pucharu Europy w K1, Kamilem Rościńskim!

foto: Kadr z filmu: WAKO K-1 European Cup 2018 / youtube.pl / Český svaz Fullcontactu

red.

10-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)