REKLAMA
REKLAMA

Wiosna na wzgórzu klasztornym w Zagórzu. Przyroda budzi się do życia (FILM, ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Do kalendarzowej wiosny niespełna dwa tygodnie. Na szczęście temperatura powietrza w ciągu dnia, powoli zaczyna zwiastować wiosnę. Pokrywa śnieżna szybko znika. Przyroda budzi się do życia.

Szczególnie pięknie w okresie wiosennym wygląda Klasztor Karmelitów Bosych w Zagórzu i założony przy nim ogród, przygotowany na wzór dawnego ogrodu klauzurowego. na razie może nie jest efektownie, ale za kilka tygodni będzie on mienił paletą barw zasadzonych tam kwiatów, drzew i krzewów.

Wzgórze klasztorne to niewątpliwie jedna z głównych atrakcji Zagórza. Planowane do realizacji inwestycje mają jeszcze bardziej ożywić to miejsce. O tym jednak niebawem na naszym portalu, w oddzielnym materiale.

Warto krajobrazy i miejsca, gdy przyroda budzi się do życia, zatrzymać w obiektywie aparatu lub kamery. A u Państwa widać już pierwsze oznaki wiosny?

Zachęcamy do nadsyłania podobnych fotografii na adres: redakcja@esanok.plWysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na łamach portalu eSanok.pl.

Przypominamy o zachowaniu praw autorskich. Nadesłane fotografie traktowane będą przez redakcję jako własność osoby wysyłającej maila. Jeżeli nadesłane zdjęcia pochodzą od osób trzecich, a nie są wysyłane przez nie osobiście, prosimy o wpisanie w treści maila wyrażenie zgody przez autora na publikację oraz równoczesne podanie imienia i nazwiska twórcy. W przypadku kradzieży fotografii redakcja będzie zobowiązana do przekazania policji wszelkich danych mogących doprowadzić do odpowiedzialności karnej.

08-03-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)