REKLAMA
REKLAMA

Wiosna na wzgórzu klasztornym w Zagórzu. Przyroda budzi się do życia (FILM, ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Do kalendarzowej wiosny niespełna dwa tygodnie. Na szczęście temperatura powietrza w ciągu dnia, powoli zaczyna zwiastować wiosnę. Pokrywa śnieżna szybko znika. Przyroda budzi się do życia.

Szczególnie pięknie w okresie wiosennym wygląda Klasztor Karmelitów Bosych w Zagórzu i założony przy nim ogród, przygotowany na wzór dawnego ogrodu klauzurowego. na razie może nie jest efektownie, ale za kilka tygodni będzie on mienił paletą barw zasadzonych tam kwiatów, drzew i krzewów.

Wzgórze klasztorne to niewątpliwie jedna z głównych atrakcji Zagórza. Planowane do realizacji inwestycje mają jeszcze bardziej ożywić to miejsce. O tym jednak niebawem na naszym portalu, w oddzielnym materiale.

Warto krajobrazy i miejsca, gdy przyroda budzi się do życia, zatrzymać w obiektywie aparatu lub kamery. A u Państwa widać już pierwsze oznaki wiosny?

Zachęcamy do nadsyłania podobnych fotografii na adres: redakcja@esanok.plWysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na łamach portalu eSanok.pl.

Przypominamy o zachowaniu praw autorskich. Nadesłane fotografie traktowane będą przez redakcję jako własność osoby wysyłającej maila. Jeżeli nadesłane zdjęcia pochodzą od osób trzecich, a nie są wysyłane przez nie osobiście, prosimy o wpisanie w treści maila wyrażenie zgody przez autora na publikację oraz równoczesne podanie imienia i nazwiska twórcy. W przypadku kradzieży fotografii redakcja będzie zobowiązana do przekazania policji wszelkich danych mogących doprowadzić do odpowiedzialności karnej.

08-03-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)