REKLAMA
REKLAMA

Witaj szkoło! Czas na nowe kursy

SANOK / PODKARPACIE. Wakacje dobiegły końca, czas wrócić do nauki i zadbać o swoją przyszłość. Narodowy Instytut Kształcenia powraca z nowymi kursami komputerowymi dla dzieci i młodzieży. Zachęcamy do wzięcia udziału w drugiej edycji „Mistrzów Programowania” oraz „Mistrzów Grafiki”. Semestr trwać będzie od października do końca czerwca, warto podkreślić, że na terenie Sanoka to jedyny taki projekt skierowany do dzieci i młodzieży.

„Mistrzowie Programowania”

Zajęcia podzielone są na dwie grupy zaawansowania:
Grupa I poziom podstawowy: Programowanie w Scratch
Grupa II poziom zaawansowany: Nauka programowania w języku Python

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w każdy czwartek w siedzibie Narodowego Instytut Kształcenia. Nauka programowania pozwala rozwijać kreatywne myślenie, doskonalić umiejętności analityczne i nadążać za postępem techniki. W dzisiejszej dobie zaawansowanej techniki informatycznej umiejętność programowania to nie tylko domena informatyków, ale wszystkich którzy chcą funkcjonować w nowoczesnym świecie.

„Mistrzowie Grafiki”

Zajęcia podzielone są na dwie grupy zaawansowania:
Grupa I poziom podstawowy
Grupa II poziom zaawansowany

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w każdy poniedziałek w siedzibie Narodowego Instytut Kształcenia. Dzięki zajęciom uczestnicy nauczą się wykorzystywać komputer do tworzenia pięknych kompozycji i obrazów, które na początku są elementem zabawy, ale z biegiem czasu stają się bardzo potrzebną umiejętnością. Zajęcia z grafiki to czas w którym dziecko nabierze wrażliwości plastycznej, nauczy się zasad kompozycji i nabędzie umiejętności, które z pewnością przydadzą się w przyszłości. Dzieci nauczą się podstawowych funkcji, stosowania narzędzi graficznych, tworzenia i edytowania grafiki i fotografii, wstawiania tekstu.

CENA ZA SPOTKANIE TO 50 ZŁ
CENA ZA CAŁY MIESIĄC TO 180 ZŁ

Ilość miejsc ograniczona!

Wszelkich informacji udzielamy telefonicznie i mailowo:
email: instytut@nink.pl
tel.: 13 46 40 344
tel. kom.: 781 102 500

materiały nadesłane

19-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)