REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Wjechał do banku przez szklaną witrynę. Kierowca zasłabł (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Na ul. Jagiellońskiej w Sanoku  w środę około 16.00 kierujący mercedesem wjechał do banku przez szklaną witrynę. 3 osoby zostały poszkodowane i zabrane do szpitala. Sanoccy policjanci wyjaśniają okoliczności tego niecodziennego zdarzenia.

Przed godz. 16 dyżurny sanockiej policji został powiadomiony, że na ul. Jagiellońskiej w centrum Sanoka kierowca mercedesa wjechał przez szklaną witrynę do budynku banku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 78-letni mieszkaniec powiatu sanockiego kierujący autem, prawdopodobnie zasłabł i stracił panowanie nad pojazdem – przekazuje biuro prasowe Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Jak podają sanoccy policjanci, 78-latek jechał ul. Jagiellońską w kierunku Kościuszki, nagle zasłabł, stracił panowanie nad swoim pojazdem i najechał na tył poprzedzającego go forda. W wyniku uderzenia pojazd odbił się i wpadł przez szklaną witrynę do oddziału banku.

Wówczas wewnątrz było 5 osób: 69-letni mężczyzna oraz cztery kobiety w wieku: 34, 22 i 25 lat, czwarta z kobiet oddaliła się przed przyjazdem policji.

W zdarzeniu ranne zostały łącznie trzy osoby. Do szpitala w Brzozowie trafiła 34-latka, do szpitala w Sanoku: 69-letni mężczyzna oraz 78-letni kierujący mercedesem.

W związku z tym zdarzeniem w centrum Sanoka zamknięto drogę. Policjanci kierowali na objazdy.

 

 

 

 

10-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)