REKLAMA
REKLAMA

Wyprawa marzeń po krainie zimna i lodu. Pomóż spełnić marzenia Inki! (VIDEO, FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. – Jestem Inka… marzycielka, miłośniczka przyrody, artystka, podróżniczka – tak o sobie pisze Sabina, sanoczanka mieszkająca w Norwegii. Ta szalona dziewczyna marzy o polarnej ekspedycji psim zaprzęgiem. Pomożecie spełnić jak marzenia?

Startuję w konkursie Fjällräven POLAR, dzięki któremu mogę zakwalifikować się do ekspedycji polarnej, 300 km psimi zaprzęgami, daleko za kołem podbiegunowym. Marzę o tym każdego dnia. Konkurencja jest bardzo duża, gdyż startują w niej setki… tysiące osób z całego świata, a miejsce w wyprawie dostanie tylko 20 osób, w tym 10 z najwyższą ilością głosów w dystrykcie – wyjaśnia Sabina.

Czym jest Fjällräven Polar? Przede wszystkim to wielka, tajemnicza przygoda! 300 kilometrów podróży psimi zaprzęgami. Uczestnicy przemierzają arktyczne bezdroża północnej Skandynawii.

Fjällräven Polar to 300 km podróż psimi zaprzęgami przez arktyczne bezdroża północnej Skandynawii. Rokrocznie 20 szczęśliwców z całego świata, bez żadnego doświadczenia w powożeniu psimi zaprzęgami, wyrusza na przygodę swojego życia.

Śmiałkowie zdobywają wiedzę i umiejętności pod okiem ekspertów. Podróż zaczynają w Signaldalen w Norwegii, aby dotrzeć do Väkkäräjärvi w Szwecji. Nie jest to łatwa droga, do dyspozycji  mają najlepszy sprzęt oraz odzież, dostosowaną do polarnych warunków. Sami powożą, muszą dbać o swoje psy w zaprzęgu, przygotowują posiłki i rozbijają obozowiska.

Właśnie o udział w takiej wyprawie walczy Sabina z Sanoka.

Chcę spełnić swoje marzenie. Pochodzę z Sanoka, więc proszę o wsparcie w moim rodzimym mieście. Jest to dla mnie bardzo istotne, by mieć opokę w mieszkańcach miasta, w którym się wychowałam, wśród przyjaciół i rodziny, a także wśród ludzi, których znam tylko „z widzenia” – mówi Inka. – Zagłosowanie na mnie nic nie kosztuje, wystarczą tylko dobre chęci, a cała procedura trwa zaledwie kilka sekund – zachęca.

 

Oddacie głos na Sabinę? Warto wesprzeć marzenie. Zróbcie to TUTAJ!

 

 

ZOBACZ RELACJĘ Z WYPRAWY 2018!

 

 

źródło: YT/Fjällräven

film nagłówek: YT Sabina Wydra

foto: archiwum Inka Wu/fb

29-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)