REKLAMA
REKLAMA

Wystartowała Sanocka Liga Szosowa. Dobre przejazdy uczestników i świetna atmosfera (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W niedzielę 13-go maja odbył się pierwszy wyścig w ramach Sanockiej Ligi Szosowej. Organizatorzy na początek przygotowali dla zawodników trasę zaczynającą się w Zagórzu, a kończącą się aż za Brzozowcem. 11 kilometrowa trasa, która w połowie dystansu zaczyna się mocno wspinać, przyciągnęła 27 uczestników w różnym wieku i na różnych rowerach. Wiejący w plecy zawodników wiatr oraz przyjemne ciepło sprawiły, że czasy które osiągnęli na długo pozostaną niepokonane.


W kategorii OPEN bezkonkurencyjny okazał się Mateusz Bieleń z Rzeszowa (Ebicom PM Bike Racing Team) przed Bartkiem Milczanowskim z Sanoka i Kamilem Dudkiem z Jasienicy Rosielnej. Wśród pań najszybszą okazała się Janina Nawój (Roweromania Sanok) przed Anną Zając z Sanoka. W kategorii M1 (16-24 lata) za Kamilem Dudkiem uplasował się Hubert Jakubowski z Sanoka (SOSbike SWR SANOK), a na trzecim miejscu dojechał Konrad Zieliński z Jasienicy (NSB-Maxisport Team Rzeszów). Przy obecnej dyspozycji Mateusza Bielenia w kategorii M2 (25-39 lat) walka odbywała się o 2 miejsce, które tak jak i w kategorii OPEN padło łupem Bartka Milczanowskiego, a trzecie miejsce wykręcił Mateusz Wawrzyński z Sanoka (SOSbike SWR Sanok). W kategorii M3 (40-55 lat) zawodnicy z Sanoka musieli uznać wyższość przyjezdnych. Pierwsze miejsce padło łupem Łukasza Walewskiego z Rzeszowa, a tuż za nim dojechał do mety Marcin Musiałowski z Ustrzyk Górnych. Na najniższym stopniu podium stanął Mariusz Przybyła z Sanoka (SOSbike SWR Sanok). W kategorii M4 (powyżej 56
lat) jedynym zawodnikiem był 67-letni Jan Chmiel z Sanoka, któremu serdecznie gratulujemy przejechania naprawdę wymagającego dystansu.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom czasówki, za wolę walki, a w szczególności gratulujemy tym, którzy dzień wcześniej przejechali bardzo ciężki maraton MTB w Wierchomli.

Następny wyścig w ramach Sanockiej Ligi Szosowej 2018 będzie miał miejsce już 10 czerwca. Zawodnicy startując w Sanoku, po dobrym rozgrzaniu zaatakują serpentyny. Zapraszamy wszystkich,
którzy chcą spróbować swoich sił w indywidualnej jeździe na czas.

materiały nadesłane

18-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)