REKLAMA
REKLAMA

Zaatakował nastolatka i zabrał pieniądze. 17-latka objęto dozorem policyjnym

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali 17-latka, który zaatakował młodego mężczyznę i zabrał mu elektronicznego papierosa oraz pieniądze. Skradzione przedmioty odzyskano. Decyzją prokuratora podejrzanego objęto dozorem policyjnym.

W sobotę po godz. 18, w Sanoku na ul. Daszyńskiego, do grupy czterech nastolatków podszedł starszy od nich chłopak. Kilkukrotnie uderzył w głowę jednego z nich, a następnie grożąc pobiciem zabrał pokrzywdzonemu elektronicznego papierosa oraz pieniądze. Sprawca pośpiesznie oddalił się z miejsca zdarzenia.

Powiadomieni o tym policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy rozboju. Zauważyli go kilka ulic dalej i zatrzymali. Młody mężczyzna miał przy sobie skradzione wcześniej przedmioty. Odzyskane mienie, w stanie nienaruszonym, wróciło do właściciela.

Decyzją prokuratora 17-letni przestępca został objęty dozorem policyjnym i trzy razy w tygodniu musi się zgłaszać do komendy w Sanoku.

Za popełnione przestępstwo będzie odpowiadał przed sądem. Sprawcy grozi kara pozbawienia wolności od 2 do 12 lat.

źródło: KPP Sanok

25-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)