REKLAMA
REKLAMA

Zaatakował nastolatka i zabrał pieniądze. 17-latka objęto dozorem policyjnym

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali 17-latka, który zaatakował młodego mężczyznę i zabrał mu elektronicznego papierosa oraz pieniądze. Skradzione przedmioty odzyskano. Decyzją prokuratora podejrzanego objęto dozorem policyjnym.

W sobotę po godz. 18, w Sanoku na ul. Daszyńskiego, do grupy czterech nastolatków podszedł starszy od nich chłopak. Kilkukrotnie uderzył w głowę jednego z nich, a następnie grożąc pobiciem zabrał pokrzywdzonemu elektronicznego papierosa oraz pieniądze. Sprawca pośpiesznie oddalił się z miejsca zdarzenia.

Powiadomieni o tym policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy rozboju. Zauważyli go kilka ulic dalej i zatrzymali. Młody mężczyzna miał przy sobie skradzione wcześniej przedmioty. Odzyskane mienie, w stanie nienaruszonym, wróciło do właściciela.

Decyzją prokuratora 17-letni przestępca został objęty dozorem policyjnym i trzy razy w tygodniu musi się zgłaszać do komendy w Sanoku.

Za popełnione przestępstwo będzie odpowiadał przed sądem. Sprawcy grozi kara pozbawienia wolności od 2 do 12 lat.

źródło: KPP Sanok

25-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)