REKLAMA
REKLAMA

ZAGÓRZ: Alicja Górniak nowym sekretarzem w gminie

ZAGÓRZ / PODKARPACIE.  Alicja Górniak wygrała konkurs na stanowisko sekretarza Miasta i Gminy Zagórz. Zastąpi Łukasza Woźniczaka, który pełnił tę funkcję przez ostatnie 10 lat.

Konkurs na stanowisko sekretarza w gminie Zagórz ogłoszono 12 czerwca br. na stronach urzędu. Kandydaci mogli składać stosowne dokumenty do 22 czerwca. Wśród wymagań, jakie musieli spełnić były chociażby wymogi co do stażu pracy, określonego na minimum czteroletni w administracji publicznej, samorządowej lub w jednostkach podległych, w tym minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym. Ponadto od kandydatów oczekiwano znajomości szeregu ustaw, czy umiejętności zarządzania zasobami ludzkimi.

Najbardziej odpowiednim z kandydatów okazała się Alicja Górniak, która od 30 lat pracuje w gminie Zagórz, obecnie w Referacie Organizacyjnym i Spraw Obywatelskich jaki inspektor ds. ewidencji ludności.

Alicja Górniak, nowy sekretarz w gminie Zagórz

Wygrałam konkurs na stanowisko sekretarza gminy Zagórz. Według mnie jest to moje naturalne środowisko, od 30 lat pracuję w urzędzie gminy w Zagórzu, przeszłam przez wszystkie szczeble awansu zawodowego. W samorządzie czuję się jak ryba w wodzie, a stanowisko sekretarza gminy będzie realizacja zawodowych ambicji – podkreśla pani Alicja.

Prywatnie Alicja Górniak jest mężatka, ma dwie dorosłe córki i 5-letnią wnuczkę.

Łukasz Woźniczak. Pełnił funkcje sekretarza przez ostatnie 10 lat

Ze stanowiskiem żegna się dotychczasowy sekretarz gminy Zagórz Łukasz Woźniczak, który pracę w samorządzie decyzja Rady Miejskiej w Zagórzu rozpoczął 13 maja 2008 roku.

Bardzo się cieszę, że mogłem współpracować z tymi ludźmi przez ostatnie 10 lat. Otrzymałem ciekawą propozycje pracy poza sferą budżetową, stwierdziłem, że może nadszedł czas na zmiany, a że nie boję się trudnych decyzji, zaryzykowałem i podjąłem wyzwanie. Mam nadzieję, że z korzyścią i dla siebie i dla gminy – komentuje. 

 

 

11-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)