REKLAMA
REKLAMA

Zmiana terminu zakończenia KONKURSU – Stwórz własne video do utworu Elektrycznych Gitar (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Ze względu na duże zainteresowanie konkursem, termin składania prac został przedłużony do 11 maja włącznie. Przesuwając termin mamy nadzieję na kolejne, kreatywne prace promujące NASZE MIASTO.

źródło: Youtube.com / Oficjalny kanał Urzędu Miasta Sanoka

Zapraszamy do udziału w niezwykłym konkursie. Stworzymy wspólny sanocki teledysk do piosenki Elektrycznych Gitar. W tym celu ogłaszamy konkurs na najlepsze nagranie piosenki „Co Ty tutaj robisz?”. Spośród nadesłanych prac nagrodzone zostaną trzy. Wszystkie jednak zostaną wykorzystane do montażu sanockiego teledysku.

Dlatego głównym założeniem jest pomysł na ciekawe pokazanie walorów naszego miasta w przygotowanym nagraniu. Trzeba zaśpiewać piosenkę, ale nie śpiew jest najważniejszy – tylko Sanok! (Do montażu teledysku będzie użyty tylko obraz, bez dźwięku). Ponieważ chodzi o promocję miasta i dobrą zabawę, technika nagrania jest zupełnie dowolna. Do konkursu należy przedstawić tzw. „surówkę”, zaśpiewaną do konkretnego podkładu (MP3 do pobrania).

Można śpiewać samodzielnie lub w grupie. Nagrodami są bony pieniężne do jednego z sanockich sklepów z elektroniką. Dodatkowo najlepsze nagranie będzie nagrodzone ekskluzywnym spotkaniem z zespołem po koncercie. Zespół wystąpi podczas Dni Sanoka 17 czerwca 2018 roku na sanockich Błoniach.

Prace należy złożyć w Urzędzie Miasta – Wydział Kultury i Promocji (pok. 63) do 11 kwietnia 2018 r.

Życzymy dobrej zabawy przy tworzeniu własnego nagrania.

Do pobrania:
– regulamin, oświadczenie, formularz zgłoszeniowy
– utwór mp3

konkurs_mUM Sanok

23-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook