REKLAMA
REKLAMA

Znał teren i postanowił pomóc w poszukiwaniach

ZAHUTYŃ / PODKARPACIE. Policjanci wspólnie z innymi służbami, prowadzili poszukiwania za zaginionym 24-letnim mieszkańcem powiatu sanockiego. Mężczyznę odnalazł dzielnicowy, który będąc na wolnym postanowił pomóc. Poszukiwany został odnaleziony w Zahutyniu, około 200 metrów od zabudowań. Wychłodzony mężczyzna trafił do szpitala.

Wczoraj od południa funkcjonariusze poszukiwali 24-letniego mieszkańca powiatu sanockiego. O jego zaginięciu powiadomiła rodzina. Policjanci wspólnie z ratownikami GOPR, strażakami ochotnikami z Niebieszczan i Zahutynia oraz funkcjonariuszami Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku, poszukiwali 24-latka. W Zahutyniu odnaleźli samochód zaginionego, więc tam głównie prowadzono działania.

W poszukiwania włączył się również dzielnicowy z posterunku, który w tym czasie miał dzień wolny. Funkcjonariusz znając bardzo dobrze teren, na którym były prowadzone działania, postanowił pomóc w poszukiwaniu 24-latka. Około godz.18.30, kilkadziesiąt metrów za domem ludowym, usłyszał ciche odgłosy. Poszedł dalej i zauważył leżącego na trawie mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi zaginionego. Mężczyzna nie był w stanie poruszać się o własnych siłach, więc dzielnicowy podniósł go i o własnych siłach przeniósł bliżej zabudowań. Tam udzielono mu pomocy.

24-latek był wychłodzony i wymagał opieki medycznej, dlatego przewieziono go do szpitala. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

KPP Sanok


ZOBACZ TAKŻE:
POSZUKIWANIA 24-LATKA. W Zahutyniu znaleziono porzucone auto (FOTO, VIDEO)

 

11-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)