REKLAMA
REKLAMA

Znał teren i postanowił pomóc w poszukiwaniach

ZAHUTYŃ / PODKARPACIE. Policjanci wspólnie z innymi służbami, prowadzili poszukiwania za zaginionym 24-letnim mieszkańcem powiatu sanockiego. Mężczyznę odnalazł dzielnicowy, który będąc na wolnym postanowił pomóc. Poszukiwany został odnaleziony w Zahutyniu, około 200 metrów od zabudowań. Wychłodzony mężczyzna trafił do szpitala.

Wczoraj od południa funkcjonariusze poszukiwali 24-letniego mieszkańca powiatu sanockiego. O jego zaginięciu powiadomiła rodzina. Policjanci wspólnie z ratownikami GOPR, strażakami ochotnikami z Niebieszczan i Zahutynia oraz funkcjonariuszami Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku, poszukiwali 24-latka. W Zahutyniu odnaleźli samochód zaginionego, więc tam głównie prowadzono działania.

W poszukiwania włączył się również dzielnicowy z posterunku, który w tym czasie miał dzień wolny. Funkcjonariusz znając bardzo dobrze teren, na którym były prowadzone działania, postanowił pomóc w poszukiwaniu 24-latka. Około godz.18.30, kilkadziesiąt metrów za domem ludowym, usłyszał ciche odgłosy. Poszedł dalej i zauważył leżącego na trawie mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi zaginionego. Mężczyzna nie był w stanie poruszać się o własnych siłach, więc dzielnicowy podniósł go i o własnych siłach przeniósł bliżej zabudowań. Tam udzielono mu pomocy.

24-latek był wychłodzony i wymagał opieki medycznej, dlatego przewieziono go do szpitala. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

KPP Sanok


ZOBACZ TAKŻE:
POSZUKIWANIA 24-LATKA. W Zahutyniu znaleziono porzucone auto (FOTO, VIDEO)

 

11-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)