REKLAMA
REKLAMA

Zniszczony samochód, spalony budynek gospodarczy i pożar na piętrze (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Brzozowscy strażący z czwartku na piątek mieli bardzo niespokojną noc. Najpierw około 2 nad ranem doszło do pożaru w Malinówce. Z kolei niespełna 4 godziny później paliło się w Brzozowie.

To była bardzo niespokojna i pracowita noc dla strażaków z naszego terenu. Tak w skrócie można opisać nocne działania jednostek z powiatu brzozowskiego z czwartku na piątek.

Pierwszy raz dźwięk syreny rozległ się w Zmiennicy o godzinie 1:46. Druhowie wyjechali do pożaru budynku gospodarczego w miejscowości Malinówka. Działania trwały tam kilka godzin. Po powrocie do remizy niestety nie dane było im długo odpoczywać. O godzinie 5:44 dyżurny SK KP PSP w Brzozowie zadysponował OSP ponownie do pożaru budynku w Brzozowie przy ul. Mickiewicza (obok poczty). Paliło się poddasze tamtego budynku. Na szczęście pożar został wcześnie zauważony przez wracający z Malinówki zastęp z JRG Brzozów i ugaszony w początkowej fazie rozwoju.

żródło/foto: OSP Zmiennica

24-03-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)