REKLAMA
REKLAMA

Zostań wychowawcą podwórkowym! Startuje XI edycja Sanockiego Lata Podwórkowego

SANOK / PODKARPACIE. Urząd Miasta w Sanoku rozpoczyna kolejny nabór kandydatów na wychowawców podwórkowych, którzy poprowadzą zajęcia w tegorocznej XI edycji programu „Sanockie Lato Podwórkowe”.

Głównym celem przedsięwzięcia jest organizowanie interesujących i kreatywnych zajęć w miejscu zamieszkania, dla dzieci pozostających podczas wakacji w domu czyli w Sanoku. Istotą działań podwórkowych jest praca profilaktyczno- wychowawcza w środowisku otwartym – na ulicy, ogródku, podwórku, boisku i innych miejscach spotkań dzieci i młodzieży.

Zapraszamy do współpracy osoby, które potrafią zorganizować ciekawe i twórcze zajęcia, mają umiejętność nawiązywania kontaktu z dziećmi, znają zasady pracy z małymi grupami, potrafią dobierać i prowadzić zabawy: ruchowe, rekreacyjne muzyczne, plastyczne, dające podopiecznym poczucie sukcesu, rozwijające zainteresowania i zdolności.

Planowane zajęcia muszą być atrakcyjne i bezpieczne, a jednocześnie inspirujące i dające możliwość przeżycia wakacyjnej przygody.

Osoby zainteresowane  pracą wychowawcy podwórkowego zapraszamy na pierwsze spotkanie  w dniu 30 maja 2018 r. (środa) o godzinie 15.30 w Sali Herbowej Urzędu Miasta.

Zdjęcie0224

materiały nadesłane

foto: archiwum UM Sanok

29-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook