REKLAMA
REKLAMA

19-letni mieszańcy Leska zatrzymani w związku z kradzieżą w galerii handlowej. Policja znalazła też narkotyki

RZESZÓW / PODKARPACIE. W jednej z galerii handlowych policja zatrzymała dwóch 19-latków, których oskarżono o kradzież. Podczas przeszukania ich samochodu funkcjonariusze znaleźli narkotyki.

W policyjnym areszcie w Rzeszowie zakończyli „zakupy” dwaj 19-letni mieszańcy Leska podejrzani o kradzież
Ujęli ich pracownicy ochrony jednej z rzeszowskich galerii handlowych i przekazali policjantom, którzy zatrzymali mężczyzn. Przy sobie mieli część skradzionej odzieży. Resztę odnaleziono w ich samochodzie.

Podczas przeszukania samochodu, policjanci znaleźli też narkotyki
Do kradzieży doszło w ubiegłą sobotę około godziny 17:20. Skierowani na miejsce policjanci zatrzymali mężczyzn. Okazało się, że w dwóch sklepach na terenie galerii ukradli i usiłowali ukraść odzież o wartości niemal 2500 złotych. Część odzieży mężczyźni mieli przy sobie, resztę znaleziono podczas przeszukania ich samochodu. W aucie znaleziono jeszcze ubrania pochodzące z trzeciego sklepu. Ich cena nie przekraczała jednak wartości wykroczenia.

Foto: zdjęcie poglądowe  /KWP

Foto: zdjęcie poglądowe /KWP

Podczas przeszukania policjanci znaleźli w samochodzie zapakowane w woreczki foliowe narkotyki. Jeden z mężczyzn próbował także ukryć niewielką ilość narkotyków w bluzie w jednym ze sklepów. Wstępne badanie wykazało, że zabezpieczone narkotyki to marihuana.

19-latkowie zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Na podstawie zebranego materiału policjanci z komisariatu w śródmieściu przedstawili im zarzuty kradzieży i usiłowania kradzieży. Mężczyzna, który przyznał się do posiadania niedozwolonych środków odurzających usłyszał dodatkowy zarzut. Obydwaj przyznali się winy.

Źródło: Podkarpacka Policja

19-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)