REKLAMA
REKLAMA

25 lat partnerstwa Sanoka i Reinheim. Zobacz, jak świętowano (FOTO)

SANOK / REINHEIM. W Reinheim świętowano 25-lecie partnerstwa tego niemieckiego miasta i Sanoka. Wśród gości był burmistrz Tomasz Matuszewski oraz młodziez sanocka.

Jubileusz 25- lecia partnerstwa Sanoka i Reinheim. Świętowano od piątku do niedzieli. Uroczystości oficjalne rozpoczęły się wieczorem 31 maja. Tematem przewodnim programu był społeczny rozwój w Europie. Powitano także przedstawicieli innych miast partnerskich: Licata, Furstenwalde oraz Cestas.

Podczas tego wyjątkowego wieczoru głos zabrali burmistrzowie, wicekonsul i zaproszeni europosłowie.W przemówieniach również uczestniczyli nauczyciele i młodzież z Polski, która została nagrodzona w ramach realizowanego konkursu z języka niemieckiego.

W tym miejscu warto dodać, że sanocka  młodzież podbiła serca mieszkańców Reinheim. Podczas otwarcia Wioski Europejskiej wystąpił zespół ,, Flamenco”, który wzbudził wiele pozytywnych emocji. Wielkie gratulacje należą się zarówno opiekunom, jak i tancerzom.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

UM Sanok

 

04-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:




Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)