REKLAMA
REKLAMA

3 domowe wydatki, na które warto wziąć kredyt gotówkowy

Problem z dopinaniem domowego budżetu dotyczy ogromnej liczby Polaków. Większość z nas wciąż nie ma oszczędności, a miesięczne zarobki bywają niewystarczające. A wydatków nie ubywa. Codzienne zakupy bardzo obciążają stan naszego konta, a nieprzewidziane wypadki wymuszają gimnastykę finansową. Nic dziwnego, że tak chętnie decydujemy się na kredyt gotówkowy, który może być sporym ułatwieniem w radzeniu sobie z kapitałowymi trudnościami. Na co warto wziąć kredyt? Które domowe wydatki można z niego sfinansować?

Ceny rosną

Dodatkowe fundusze pozyskane za sprawą Santander Consumer Banku – banku od kredytów mogą być doskonałym wsparciem w codziennych zmaganiach z coraz droższym codziennym życiem. Główny Urząd Statystyczny wyliczył, że w czerwcu tego roku ceny towarów i usług wzrosły o 2,3% w stosunku do ubiegłego roku. To tłumaczy systematyczny wzrost kosztów, które każdego dnia Polacy ponoszą w sklepach. Nikogo nie powinno więc dziwić, że kredyty gotówkowe zyskują na popularności.

Domowa ekologia

Polacy coraz częściej mają świadomość zmian zachodzących w klimacie. Nie chcąc przyczyniać się do pogorszenia stanu środowiska, decydują się na zmiany swoich nawyków i codziennych aktywności. Jedną z nich jest ekoremont, który przeprowadzają w swoich domach. Coraz większą popularnością cieszą się systemy fotowoltaiczne, pompy ciepła i projekty domów pasywnych, które pozwalają nie tylko zrezygnować z korzystania z nieodnawialnych źródeł energii, ale są też źródłem sporych oszczędności w budżecie. Żeby jednak móc się z nich cieszyć, trzeba najpierw zainwestować. Tutaj kredyt gotówkowy sprawdzi się doskonale. Będzie solidnym wsparciem dla ekologicznych zmian w domu i pierwszym krokiem do tworzenia bardziej przyjaznej planety.

Trochę przyjemności

Wśród domowych inwestycji wspieranych kredytem są także sprzęty RTV. Nowy telewizor lub zestaw głośników do kina domowego potrafią słono kosztować, a dla kino- i melomanów stanowią podstawowy element wyposażenia wnętrza. W zależności od tego, jaki poziom zaawansowania sprzętu nas interesuje, będzie on kosztować nawet kilkanaście tysięcy złotych. Niewiele osób stać na taki nagły wydatek. Jeżeli jednak zależy nam na tym, by zainwestować w urządzenia najwyższej jakości, które posłużą nam przez lata, możemy swobodnie wesprzeć się właśnie kredytem gotówkowym w Santander Consumer Banku.

Nowe wnętrza

Jednym z największych wyzwań finansowych dla większości ludzi jest remont. A przecież raz na jakiś czas wymaga go każde lokum. Nawet w przypadku niewielkich zmian niezbędne nakłady pieniężne mogą przytłoczyć. Dlatego właśnie tak istotne jest, by planować podobne zadania z wyprzedzeniem – nawet rocznym. Bywa jednak i tak, że nagła awaria lub niefrasobliwość naszego sąsiada przy nalewaniu wody do wanny kończą się tragedią. Wtedy remont jest konieczny natychmiast.

W raporcie „Polaków portfel własny” Santander Consumer Banku respondenci przyznają, że na prace remontowe chcą przeznaczyć ponad 20 tysięcy złotych i to właśnie one są tym, co najczęściej motywuje ich do starania się o kredyt w banku. Prawie 6% Polaków planuje rearanżację pokoju dziecięcego, 23% chce pomalować lub wytapetować ściany, a ponad 16% wiosną planowało zmiany na balkonie.

Żeby takie zmiany sfinansować, udajmy się do zaufanej, sprawdzonej przez miliony klientów instytucji finansowej. W Santander Consumer Banku możemy liczyć na kredyt na prostych zasadach, z ratą dopasowaną do naszych możliwości i korzystnym, stałym oprocentowaniem. Dla każdego, kto potrzebuje wsparcia w realizowaniu swoich planów i ambicji.

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

08-08-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym: