REKLAMA
REKLAMA

BASEN SANOK: SZKOŁA PŁYWAK – startujemy 25-go listopada!

SANOK / PODKARPACIE. Ponad 60 grup będzie kontynuowało swoją wodną przygodę z PŁYWAKIEM. Posiadamy jeszcze wolne miejsca!

Już 25-go listopada rozpoczynamy nowy, krótki semestr zimowy. Posiadamy jeszcze wolne miejsca w grupach podstawowych, gdzie dzieci i dorośli dopiero zaczynają swoją przygodę z wodą. Mamy także wolne okienka w grupach średnio-zaawansowanych, zaawansowanych i grupach trenujących. Kolejny semestr szkolić będzie się z nami łącznie ponad 380 młodych i starszych adeptów pływania. Aż 339 osób z poprzedniego semestru pozostało z nami.

Drugi rok przyjemnej, chodź ciężkiej pracy przed nami. Pragniemy nadmienić, iż nasza szkoła funkcjonuje już 7 lat, ale dopiero od roku mamy zaszczyt prowadzić tak wielką i wspaniałą armię, którą tworzą nasi kursanci. Poprzednie dwa semestry (pierwszy składający się tylko z 7 lekcji oraz drugi z 15 lekcji) dały niesamowite owoce, co pokazało w jak szybki, tani i skuteczny i profesjonalny sposób nauczyć się pływać. Nasze grupy liczą 7 osób, zajęcia odbywają się raz w tygodniu (niektórzy zapisani są po 2 lub 3 razy, a część zajęć można odrobić), lekcje odbywają się popołudniami, a w weekendy już od rana. Przedział wieku uczniów naszej szkoły pływania wynosi od 3-go roku życia, po emerytów. Kurs będzie trwał do ferii (5 tygodni = 5 zajęć) 

 

Coraz więcej osób przekonuje się, że pływanie to pewny sposób na zdrowie, którego można nauczyć się niezależne od wieku. Stawiamy na rozwój naszej szkoły, inwestując w umiejętności, dodatkowe szkolenia dla naszych instruktorów i trenerów, niezbędny sprzęt i nagrody, organizujemy zawody pływackie. Wprowadzamy również grupy osób niepełnosprawnych. Dostajemy mnóstwo miłych esemesów i komentarzy od naszych wielbicieli, dziękujemy za ciepłe słowa i za to że jesteście z nami.

Zapraszamy osoby zainteresowane nauką o kontakt pod naszym numerem telefonu 503 799 197 i zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.plywaksanok.pl oraz fb/plywak.

Pozdrawiamy – Ekipa Pływaka :)

materiały nadesłane
artykuł sponsorowany

12-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym: