REKLAMA
REKLAMA

Będą nowe oznakowania radiowozów? Policja robi testy (FOTO)

W Warszawie trwają 9. Międzynarodowe Targi Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa EUROPOLTECH 2019. To jedyna w Polsce tak wysoce specjalistyczna impreza targowa, której adresatem są służby porządku publicznego i służby specjalne. Targi towarzyszą IX edycji Konferencji Policyjnej „Innowacje w bezpieczeństwie w dobie współczesnych zagrożeń”.

Podczas targów zaprezentowano nowe oznakowanie radiowozów oraz pojazdów, które są wykorzystywane podczas służby przez policjantów. te aktualne są srebrne z niebieskimi elementami. te prototypowe posiadają dodatkowo duże, żółte odblaskowe pasy. Mają one sprawić, ze maszyny będą lepiej widoczne nocą oraz przy złej pogodzie.

Podobne oznakowanie jest zastosowane na policyjnych autach w Szwecji, Wielkiej Brytanii czy Niemczech. Czy niebawem na naszych drogach pojawią się takie samochody? Przekonamy się niebawem.

źródło: KGP / pm / foto: J.Herok

09-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)