REKLAMA
REKLAMA

UWAGA! Nowa noga dla Bartka! Pomóżmy chłopakowi wrócić do normalności!

BIESZCZADY / PODKARPACIE. 26-letni Bartosz Malecki pochodzi z Ustrzyk Dolnych. Młody zdolny, pracowity chłopak w maju tego roku podczas pracy w tartaku stracił nogę. Jego świat się zawalił, trudno pogodzić się z tym, co się stało, ale walczy. Proteza pozwoli wrócić mu do normalnego życia i aktywności. Aby ją kupić, brakuje jeszcze połowę potrzebnej kwoty. Pomagajmy!

 

Bartosz skończył studia leśne w Krakowie, marzył, by zostać leśnikiem, przez rok pracował w zawodzie. Przez ostatnie kilka miesięcy szukał nowej pracy, a w tym czasie pomagał tacie w tartaku, który ten prowadzi od ponad 20 lat.

Od małego chłopca potrafiłem zrobić tam wszystko. W maju tego roku uległem nieszczęśliwemu wypadkowi, który miał miejsce w tartaku. W ciężkim stanie trafiłem do szpitala, skąd karetką pogotowia, ze względu na brak wolnego w tym czasie helikoptera, transportowano mnie do szpitala wojewódzkiego, 90 km od mojego miejsca zamieszkania – pisze chłopak.

Dodaje, że stracił bardzo dużo krwi. Po długiej operacji nie udało się w całości uratować jego lewej nogi.

Dodatkowo miałem złamane udo, które obecnie się zrasta, zespolone na śrubach. Czeka mnie długa rehabilitacja i zakup protezy umożliwiającej powrót do normalnego życia. Ciężko mi jest pogodzić się z tym, co się stało. Chciałbym znaleźć pracę, móc znowu jeździć autem, chodzić i biegać. Teraz jestem zdany na pomoc najbliższych, poruszam się o kulach – kontynuuje Bartosz.

Proteza, która odmieni jego życie to koszt 50 tysięcy złotych. W portalu zrutka.pl zebrano ponad połowę tej kwoty. Czy uda się uzbierać pełną sumę? Liczymy, że z Państwa pomocą – TAK!

Byłbym wdzięczny za wsparcie i pomoc. Z góry bardzo dziękuję – kwituje Bartosz.

 

Pomóc można TUTAJ  w portalu zrzutka.pl

 

 

11-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)