REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY: Za szybko! Trzech kierowców straciło prawo jazdy

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Ustrzyccy policjanci apelują o ostrożność i jazdę zgodną z przepisami. W ciągu jednego dnia w powiecie bieszczadzkim aż 3 kierowców straciło prawo jazdy na trzy miesiące za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym. Wszyscy zatrzymani do kontroli przekroczyli ją o ponad 50 km/h. Ponadto osoby, które złamały przepisy ruchu drogowego, zostały ukarane mandatami oraz punktami karnymi.

Kolejny kierowcy stracili prawo jazdy na trzy miesiące, w związku z rażącym naruszeniem obowiązujących przepisów. W miejscowości Krościenko trzech kierowców jechało o wiele szybciej niż pozwalają na to przepisy. Policjanci zatrzymali osobom prawo jazdy. Ponadto kierujący zostali ukarani mandatami i otrzymali punkty karne.

Kierowcy, „noga z gazu”! Brawura, nadmierna prędkość, alkohol to najczęstsze przyczyny kolizji czy wypadków. Czasami kilka sekund decyduje o ludzkim życiu czy zdrowiu. Zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego.

źródło: KPP Ustrzyki Dolne

Zdjęcie poglądowe / pixabay.com

04-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)