REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY: Zabrał BMW kolegi. 22-latek miał ponad 3 promile

POWIAT BIESZCZADZKI. Zarzut krótkotrwałego użycia pojazdu i kierowania w stanie nietrzeźwości usłyszał 22-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego. Podczas zakrapianej biesiady z kolegami, zabrał stojące na posesji bmw i odjechał. Na policję została zgłoszona kradzież auta.

W poniedziałek po północy ustrzyccy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży bmw. Z przekazanych informacji wynikało, że za rzekomą „kradzieżą” może stać kolega właściciela. Funkcjonariusze ustalili, że czterech mężczyzn i kobieta wynajęli domek w jednej z miejscowości na terenie powiatu bieszczadzkiego. Tam wspólnie pili alkohol. W pewnym momencie 22-latek powiedział, że idzie spać, wówczas wykorzystał sytuację i wsiadł za kierownicę bmw. Widząc odjeżdżający samochód, koledzy właściciela auta, zadzwonili na policję i zgłosili kradzież.

Policjanci zauważyli uszkodzone bmw, stojące na poboczu. Kierowca znajdował się w środku. Sprawca całego zamieszania został zatrzymany przez policjantów. Miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

22-latek usłyszał zarzut krótkotrwałego użycia pojazdu i kierowania w stanie nietrzeźwości. W tej sprawie trwają dalsze czynności.

źródło: KPP Ustrzyki Dolne

zdjęcie poglądowe / pixabay.com

23-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)