REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY: Zabrał BMW kolegi. 22-latek miał ponad 3 promile

POWIAT BIESZCZADZKI. Zarzut krótkotrwałego użycia pojazdu i kierowania w stanie nietrzeźwości usłyszał 22-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego. Podczas zakrapianej biesiady z kolegami, zabrał stojące na posesji bmw i odjechał. Na policję została zgłoszona kradzież auta.

W poniedziałek po północy ustrzyccy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży bmw. Z przekazanych informacji wynikało, że za rzekomą „kradzieżą” może stać kolega właściciela. Funkcjonariusze ustalili, że czterech mężczyzn i kobieta wynajęli domek w jednej z miejscowości na terenie powiatu bieszczadzkiego. Tam wspólnie pili alkohol. W pewnym momencie 22-latek powiedział, że idzie spać, wówczas wykorzystał sytuację i wsiadł za kierownicę bmw. Widząc odjeżdżający samochód, koledzy właściciela auta, zadzwonili na policję i zgłosili kradzież.

Policjanci zauważyli uszkodzone bmw, stojące na poboczu. Kierowca znajdował się w środku. Sprawca całego zamieszania został zatrzymany przez policjantów. Miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

22-latek usłyszał zarzut krótkotrwałego użycia pojazdu i kierowania w stanie nietrzeźwości. W tej sprawie trwają dalsze czynności.

źródło: KPP Ustrzyki Dolne

zdjęcie poglądowe / pixabay.com

23-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)