REKLAMA
REKLAMA

Być jak najlepszym tatą. Wyjątkowe warsztaty w Sanoku

SANOK / PODKARPACIE. O 7 sekretach efektywnego ojcostwa będą mówić uczestnicy wyjątkowych warsztatów dedykowanych wszystkim zaangażowanym w wychowywanie dzieci tatom. Warsztaty odbędą się w Sanoku w dniach 1-2 marca w NoBo Cafe. Trwają zapisy.

7 sekretów efektywnego ojcostwa, SANOK (rabat dla mieszkańców Sanoka)

Z raportu „Journal of Marriage and Family” wynika, że dzieci z rodzin zaangażowanych ojców mają lepszą samoocenę, są mniej podatne na presję rówieśników, są wrażliwsze, mają bardziej rozwiniętą empatię oraz lepiej radzą sobie w szkole, a gdy dorosną – na rynku pracy.

Warsztaty Tato.Net 7 sekretów efektywnego ojcostwa mają na celu odbudowywanie prawidłowych relacji w rodzinach oraz rozwijanie umiejętności rodzicielskich. Program nawiązuje głównie do badań socjologicznych doktora Kena Canfielda zawartych m.in. w książce „Siedem Sekretów Efektywnych Ojców”.

Dlaczego warto zainwestować w swoje ojcostwo? Podczas warsztatów 7 sekretów efektywnego ojcostwa dowiesz się jak:

• utrzymywać równowagę na linii życie rodzinne – praca zawodowa,
• rozpoznać silne i słabe strony swojego ojcostwa,
• wykorzystać umiejętności przydatne do wzmocnienia więzi z dzieckiem na każdym etapie jego rozwoju,
• stworzyć i wdrożyć praktyczny plan działania dla taty,
• zobaczyć jak inni mężczyźni radzą sobie w roli ojca – będziesz miał okazję wymienić doświadczenia w męskim gronie i tworzyć środowisko aktywnych i zaangażowanych ojców.
Chciałbyś otrzymać więcej? Zapisz się na warsztat do 8 lutego, a otrzymasz w prezencie dwa audiobooki ojcowskie: Wolność i Dyscyplina oraz Odwaga i Rozwaga.

Bardzo zależało mi na zorganizowaniu tych warsztatów w Sanoku. Toto.net to bardzo dobra i wartościowa inicjatywa. Organizowane przez tę Fundację warsztaty są naprawdę wyjątkowe. Myślę, że warto spojrzeć na swoje ojcostwo na nowo, by być jak najlepszym tatą. Od nas ojców więcej zależy niż czasem się wydaje, a relacja tata-dziecko ma ogromy wpływ na jego przyszłe życie, umiejętność podejmowania decyzji, asertywność, zdolność przyjmowania porażek czy osiągania sukcesów… Zapraszam do udziału w tych warsztatach każdego tatę, któremu zależy na dobrej relacji ze swoimi dziećmi – mówi Rafał Jasiński, prezes Fundacji Czas Nadziei, inicjator organizacji warsztatów w Sanoku.

Co mówią o warsztatach uczestnicy?

Po tygodniu od zakończenia warsztatów moje dzieci powiedziały mi: „Tato! Ty teraz jesteś jakiś bardziej normalny. Tato! Nasza rodzina jest trochę lepsza.” Wiem, że to początek drogi i ciężkiej pracy, ale warsztaty to najwspanialszy prezent jaki mogłem dać moim dzieciom i mojej rodzinie – Przemek.

Czas spędzony na warsztatach to bardzo dobra inwestycja. To bez wątpienia dla mnie drogowskaz do poszukiwania, inspiracja do podejmowania działania w codziennej drodze, do odkrywania i radowania się powołaniem, jakim jest ojcostwo – Tomek.

ZAPISY DO 25 LUTEGO do 12:00 – ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!

KLIKNIJ

Program

Piątek, 1.03.2019
18.00 Przywitanie i wprowadzenie
19.00 Część pierwsza
21.00 Zakończenie
Sobota, 2.03.2019
9.00 Rozpoczęcie
10.30 Przerwa
11.00 Część pierwsza
13.00 Obiad
14.00 Część druga
16.00 Przerwa
16.30 Część trzecia
18.00 Zakończenie**

*Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzania drobnych zmian
**Jeśli zapisałeś się na warsztat, ale nie możesz wziąć udziału w którymś z punktów programu – powiadom nas – trening@tato.net

Miejsce: NoBoCafe, ul. Jana III Sobieskiego 21, 38-500 Sanok

Organizator lokalny: Dawid Bach, tel. 793 751 983

Trener: warsztaty poprowadzi licencjonowany trener Tato.Net

Koszt: Całkowity koszt uczestnictwa w trwającym 15 godzin dydaktycznych warsztacie (w tym materiały szkoleniowe, przerwy kawowe, catering i inne pomoce) wynosi 180 zł. Dzięki dofinansowaniu przez fundację „Czas Nadziei” koszt uczestnictwa wynosi 50 zł. dla mieszkańców Sanoka.

Aby skorzystać z rabatu proszę użyć podczas rejestracji kodu rabatowego: jestemzsanoka

Zapisy: Rezerwacja miejsca następuje po dokonaniu zakupu warsztatów (po prawej stronie kliknij „weź udział”, następnie „zobacz koszyk” i „przejdź do kasy”) oraz dokonaniu opłaty 50 zł. lub 180 zł.

Jeżeli aktualna sytuacja finansowa jest dla Ciebie jedyną przeszkodą, by wziąć udział w warsztatach Tato.Net – wypełnij formularz rejestracyjny oraz wyślij prośbę na e-mail: trening@tato.net
Fundacja sprawdzi możliwość dodatkowego dofinansowania Twojego udziału w szkoleniu.

Z drugiej strony – jeśli chciałbyś anonimowo wesprzeć kogoś, dla kogo finanse są jedyną barierą w udziale w szkoleniu – przekaż wybraną kwotę na Fundusz stypendialny.

źródło: materiały nadesłane, Fundacja Czas Nadziei, tato.net

16-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)