REKLAMA
REKLAMA

Cenne zwycięstwo Wilków. Ograli topową drużynę (VIDEO, FOTO)

Cenne zwycięstwo Wilków. Ograli topową drużynę (VIDEO, FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Drużyna ekstraligowa TravelPL Wilki Sanok jest na półmetku fazy zasadniczej rozgrywek. Sanoczanie po siedmiu meczach mają na swoim koncie 14 oczek i plasują się na 6. miejscu w tabeli. Czy to satysfakcjonujący dorobek? Jakie są najbliższe cele drużyny? Odpowiada Michał Leś, obrońca drużyny TravelPL. Zapraszamy do obejrzenia fragmentów meczu TravelPL Wilki Sanok – Olimpii Łochów 10:9 k., oraz obejrzenia galerii zdjęć autorstwa Tomasza Sowy.

Na zdjęciu: Michał Leś

Redakcja: Na półmetku rozgrywek zajmujecie 6 miejsce. Zadowala was ten wynik?

Michał Leś: Po siedmiu meczach obecnego sezonu nasza sytuacja wygląda obiecująco. Liczymy się w walce o czołową czwórkę, która pozwoli awansować do półfinału mistrzostw Polski. Na tę sytuację złożyły się 4 pierwsze wygrane mecze i ważne ostatnie spotkanie z Łochowem.

Red.: Potrzebowaliście tego zwycięstwa?

M.L.: Tak. Po dwóch porażkach z drużynami z Nowego Targu potrzebowaliśmy punktów i zwycięstwa. Patrząc na historię meczów z Łochowem wiedzieliśmy, że będzie to trudne spotkanie. Pomimo dość wysokiego wyniku (9:9 w regulaminowym czasie gry – przyp. red.) uważam, że zagraliśmy dobre spotkanie. Mamy nadzieję, że to zwycięstwo będzie punktem zwrotnym tego sezonu.

Red.: Jakie plany na najbliższe tygodnie?

M.L.: Mamy bardzo intensywny początek stycznia, bo już 4 jedziemy do Gorzowa, gdzie w ubiegłym sezonie ponieśliśmy minimalną porażkę i teraz jesteśmy głodni rewanżu. Tydzień później, 11 stycznia kolejny wyjazd na mecz do Zielonki, z którą jeszcze nie punktowaliśmy. Na mecz pojedziemy jednak pełni nadziei. Na koniec styczniowej rywalizacji, już teraz zapraszamy do Sanoka na spotkanie z Fenomenem Babimost. Po meczach styczniowych będziemy wiedzieć, czy walczymy w tym sezonie o półfinał, czy musimy obejść się smakiem i pozostanie nam walka o ósemkę, czyli pozostanie w gronie ekstraligowców. 

red. / mp

Aktualna tabela Salming Ekstraligi Mężczyzn (źródło: PZUnihokeja)

foto: Tomasz Sowa

31-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)