REKLAMA
REKLAMA

CUK Ubezpieczenia – placówka w Sanoku (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą CUK Ubezpieczenia – placówka w Sanoku.

Porównywarka ubezpieczeń

Doradcy CUK w kilka minut bezpłatnie porównują dostępne na rynku polisy spośród oferty 30 Towarzystw i pomagają wybrać tę najkorzystniejsze ubezpieczenie komunikacyjne, ubezpieczenie domu lub mieszkania, ubezpieczenie podróży czy ubezpieczenie na życie. Polisę można kupić od ręki, a ceny ubezpieczeń nie różnią się od tych oferowanych u poszczególnych ubezpieczycieli. Płatność za ubezpieczenie można podzielić nawet na 11 rat, a za pierwszą z nich zapłacić dopiero po 3 tygodniach.

CUK Ubezpieczenia na rynku od 18 lat

Otwierając pierwszą placówkę CUK w 2001 roku zainicjowaliśmy początek istotnych zmian w sposobie sprzedaży ubezpieczeń oraz stworzyliśmy nowy model multiagencji.

Najwięcej ofert ubezpieczeń

Mamy największy wybór dostępnych na rynku produktów ubezpieczeniowych i najszerszy zakres ochrony. Obok najpopularniejszych ubezpieczeń komunikacyjnych (OC, AC i Assistance) oraz standardowego zestawu produktów majątkowych, turystycznych i na życie, w multiagencji CUK można kupić ubezpieczenia rolne, zdrowotne, antyrakowe, IKZE, a także ubezpieczenia skierowane do firm.

Firma Przyjazna Klientowi

W 2017 roku zostaliśmy laureatem ogólnopolskiego programu Firma Przyjazna Klientowi. Znaleźliśmy się w niewielkim gronie firm, które w swoich działaniach myślą przede wszystkim o kliencie i jego potrzebach. Jest to dla nas duże wyróżnienie, głównie z racji tego, że na ocenę mają wpływopinie uzyskane bezpośrednio od naszych klientów. Wskaźnik zadowolenia ze współpracy z naszą firmą wyniósł aż 96% i jest to powód do naszej dumy.

Pomoc prawna w CUK za darmo

CUK Ubezpieczenia to jedyna multiagencja, która swoim klientom do każdej rocznej polisy dodaje POMOC PRAWNĄ GRATIS, czyli pakiet 5 porad prawnych, w ramach których profesjonalni adwokaci, radcy prawni i doradcy podatkowi podczas konsultacji telefonicznej pomogą znaleźć skuteczne rozwiązanie problemu natury prawnej.

Najważniejszy jest dla nas Klient

Aby maksymalnie ułatwić mu wybór i zakup najlepszego dla niego ubezpieczenia stworzyliśmy kilka kanałów sprzedaży. Podstawą każdego z nich jest porównywanie. Tylko dzięki porównaniu ofert wielu ubezpieczycieli Klient może otrzymać produkt indywidualnie dopasowany do jego potrzeb i zaoszczędzić na jego zakupie. Naszą ambicją jest uczynienie rynku ubezpieczeń bardziej przyjaznym, zrozumiałym i dostępnym dla Klienta. Doradcy w naszych placówkach starają się o to każdego dnia.

Zawsze byliśmy aktywni, kreatywni i szukaliśmy wyróżników na rynku

CUK Ubezpieczenia to pierwsza w Polsce multiagencja ubezpieczeniowa – działamy w oparciu o własną tożsamość, mamy własny brand i swój sposób działania. W 2006 roku pierwsi uruchomiliśmy internetową porównywarkę cen ubezpieczeń. Rok później otworzyliśmy pierwszą placówkę franczyzową, a nasz franczyzowy model mutiagencji ubezpieczeniowej również był pierwszym na polskim rynku. Wykreowaliśmy własny Standard Obsługi Klienta oparty na przyjaznych relacjach z Klientem, profesjonalizmie oraz eksperckiej wiedzy naszych doradców.

Dziś jesteśmy dla Klientów najbardziej dostępnym pośrednikiem ubezpieczeniowym

Klienci mogą korzystać z najbardziej dla nich dogodnej formy zakupu ubezpieczenia – mamy aż trzy kanały sprzedaży: placówki (już ponad 300 w całej Polsce!), wyspy sprzedażowe w galeriach handlowych, Contact Center i kalkulator na stronie internetowej. Każda z nich to prosty, wygodny i co najważniejsze skuteczny sposób na porównanie cen i wybór najlepszego dla siebie ubezpieczenia.

Naszymi działaniami istotnie wpłynęliśmy na rynek ubezpieczeń i zwiększyliśmy jego konkurencyjność

Znajdując najszerszą ochronę w możliwie najkorzystniejszej cenie, każdego roku pozwalamy zaoszczędzić naszym Klientom miliony złotych. Dzięki profesjonalizmowi naszych doradców edukujemy Klientów, podnosząc ich wiedzę o nabywanych produktach.

Nasze działania są wzorem i inspiracją dla innych

Jesteśmy firmą naśladowaną, co jest dla nas powodem do zadowolenia i dowodem na to, że podążamy w dobrym kierunku. Dzięki naszemu rozmachowi istotnie zwiększyliśmy rolę multiagencji ubezpieczeniowych na polskim rynku ubezpieczeń. Udowadniamy, że profesjonalizm, partnerstwo i innowacyjność to idealne składniki przepisu na własny brand.

Zapraszamy serdecznie do Naszej placówki w Sanoku przy ul. Jana III Sobieskiego 1b (skrzyżowanie z ulicą Piłsudskiego, naprzeciw apteki Dr. Max)

Tekst Sponsorowany

31-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym: