REKLAMA
REKLAMA

DĄBRÓWKA: Bazar meblowy działa w nowym miejscu (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Bazar meblowy, który do tej pory funkcjonował przy ul. Stróżowskiej, obecnie działa w dzielnicy Dąbrówka przy ul. Targowej – bocznej Okulickiego.

Bazar, który w Sanoku funkcjonuje w środy, został przeniesiony z ulicy Stróżowskiej na Dąbrówkę na ulicę Targową. W tym miejscu plac targowy istnieje od lat. Do tej pory handlowano tam jednak głównie płodami rolnymi oraz drobnym inwentarzem.

Teren pryz skrzyżowaniu ulic Targowej i Okulickiego został wyrównany, utwardzony i przygotowany dla sprzedających – informuje sanocki magistrat.

W minioną środę klienci po raz pierwszy mogli obejrzeć i nabyć w tym miejscu nowe meble. Wydaje się, że przypadło ono do gustu, od rana targ cieszył się sporym zainteresowaniem. Z kolei handlujący mają nadzieję, że to ostatnia „przeprowadzka”, i że tym razem pozostaną na Dąbrówce na dłużej.

Ponadto, tak jak do tej pory, na placu targowym zainteresowani mogą również kupić płody rolne oraz drobny inwentarz. Kolejny targ w środę 27 lutego.

21-02-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)