REKLAMA
TOMASZ PORĘBA Czesław Siekierski ZS2 GRZEGORZ BRAUN Joanna Frydrych ZS3
REKLAMA
BOGDAN RZONCA

Druga i piąta lokata piłkarzy Akademii (FOTO)

PIŁKA NOŻNA / SPORT. Dwie młodzieżowe drużyny Akademii Piłkarskiej Sanok wzięły udział w turnieju zorganizowanym w miniony weekend w Jasle. Drugie miejsce wywalczyli chłopcy z rocznika 2009. Piata lokata dla rocznika 2010.

Zdjęcia z meczów drużyny rocznika 2009. MVP Turnieju został wybrany Filip Barankiewicz, który otrzymał piłkę z podpisami reprezentantów Polski.

Rocznik 2010 piąty w Jaśle

CZARNE PANTERY brały udział w Międzynarodowym Turniej w Jaśle. W fazie grupowej wygrywamy jeden mecz a w trzech uznajemy wyższość przeciwników, lecz wyniki nie ukazują naprawdę dobrej gry drużyny. Przyszło nam grać o miejsce 5. Tutaj pokonujemy drużynę AP Jasło 9:1 i drużynę z Szalowej 2:0. Według mnie drużyna z Szalowej to był jedyny przeciwnik z którymi graliśmy , który chciał grać w piłkę. Chłopaki pokazali naprawdę dobry football. Na wyróżnienie zasługuje postawa całej drużyny , która w całym Turnieju spisywała się bardzo dobrze. Najlepszym zawodnikiem Drużyny został Szymon Kluska. Jeszcze raz brawa za fajną grę dla wszystkich. Treningi procentują.

Akademia Piłkarska Sanok 2010:
Dawid Mazgaj, Oliwier Rygiel, Gabriel Dufrat, Jakub Szczurzydło, Patryk Hoksa, Szymon Kluska, Marcel Przybyłowicz, Patryk Biskup, Bartosz Wójtowicz, Wiktor Gac. Trener Mariusz Sumara.

za: AP Sanok
materiały nadesłane

30-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.