REKLAMA
REKLAMA

Druga i piąta lokata piłkarzy Akademii (FOTO)

PIŁKA NOŻNA / SPORT. Dwie młodzieżowe drużyny Akademii Piłkarskiej Sanok wzięły udział w turnieju zorganizowanym w miniony weekend w Jasle. Drugie miejsce wywalczyli chłopcy z rocznika 2009. Piata lokata dla rocznika 2010.

Zdjęcia z meczów drużyny rocznika 2009. MVP Turnieju został wybrany Filip Barankiewicz, który otrzymał piłkę z podpisami reprezentantów Polski.

Rocznik 2010 piąty w Jaśle

CZARNE PANTERY brały udział w Międzynarodowym Turniej w Jaśle. W fazie grupowej wygrywamy jeden mecz a w trzech uznajemy wyższość przeciwników, lecz wyniki nie ukazują naprawdę dobrej gry drużyny. Przyszło nam grać o miejsce 5. Tutaj pokonujemy drużynę AP Jasło 9:1 i drużynę z Szalowej 2:0. Według mnie drużyna z Szalowej to był jedyny przeciwnik z którymi graliśmy , który chciał grać w piłkę. Chłopaki pokazali naprawdę dobry football. Na wyróżnienie zasługuje postawa całej drużyny , która w całym Turnieju spisywała się bardzo dobrze. Najlepszym zawodnikiem Drużyny został Szymon Kluska. Jeszcze raz brawa za fajną grę dla wszystkich. Treningi procentują.

Akademia Piłkarska Sanok 2010:
Dawid Mazgaj, Oliwier Rygiel, Gabriel Dufrat, Jakub Szczurzydło, Patryk Hoksa, Szymon Kluska, Marcel Przybyłowicz, Patryk Biskup, Bartosz Wójtowicz, Wiktor Gac. Trener Mariusz Sumara.

za: AP Sanok
materiały nadesłane

30-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)