REKLAMA
REKLAMA

Dzień Otwarty u bieszczadzkich pograniczników. W programie same niespodzianki! SPRAWDŹ

GRANICA / PODKARPACIE. Bieszczadzcy pogranicznicy szykują coś specjalnego dla tych, którzy myślą o wstąpieniu w ich szeregi. Na 24 maja zaplanowano Dzień Otwarty Bieszczadzkiego Oddziału SG. Trzeba się spieszyć! Ilość miejsc jest ograniczona!

Wydarzenie zadedykowane jest osobom, które rozważają wstąpienie w szeregi Straży Granicznej. Zgłoś się, zobacz jak wygląda codzienna służba funkcjonariusza SG od „kuchni”, poznaj służbę i dołącz do niej! – czytamy na stronie BiOSG.

To już druga edycja Dni Otwartych organizowanych przez Bieszczadzki Oddział SG.

Wydarzenie odbędzie się 24 maja w godz. 9-15. Jest zadedykowane osobom w wieku 18-34 lat, które rozważają wstąpienie w szeregi Straży Granicznej.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli niepowtarzalną możliwość praktycznego zapoznania się z zadaniami Straży Granicznej oraz m.in. z wyposażeniem wykorzystywanym przez funkcjonariuszy w codziennej służbie. Na przykładzie placówki SG w Medyce zostanie zaprezentowany m.in. sposób dokonywania kontroli ruchu granicznego oraz ochrony granicy państwowej – uzupełnia mjr Elżbieta Pikor, rzecznik BiOSG.

Osoby zakwalifikowane do udziału zostaną szczegółowo zapoznane z zasadami naboru do służby. Ilość miejsc jest ograniczona, organizator zaplanował ich 40 – decyduje kolejność zgłoszeń.

Rejestracja do udziału będzie realizowana wyłącznie poprzez e-mail: nabor.biosg@strazgraniczna.pl

W zgłoszeniu należy podać:

  • imię i nazwisko,
  • rok urodzenia,
  • nr telefonu,
  • adres e-mail.

Osoby zakwalifikowane do udziału otrzymają informację zwrotną wraz ze szczegółowym planem wydarzenia. Bieszczadzki OSG zapewni uczestnikom transport na trasie z komendy OSG w Przemyślu do Medyki i z powrotem.

Po osiągnięciu wymaganych 40 uczestników, zostanie także utworzona 10-osobowa lista rezerwowa. Osoby te wezmą udział w wydarzeniu w przypadku rezygnacji osób zarejestrowanych na liście głównej.

BiOSG

 

25-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)