REKLAMA
REKLAMA

GMINA BESKO: Fantastyczna zabawa, wiele atrakcji i niespodzianki (FOTORELACJA)

GMINA BESKO / PODKARPACIE. Tłum rozbawionych dzieci z Beska i z okolic wraz z całymi rodzinami zebrał się 2 czerwca 2019 r. przy Gminnym Ośrodku Kultury w Besku.


Organizatorami imprezy pod hasłem „Podaruj dzieciom radość” byli: Rada Rodziców, działająca przy Szkole Podstawowej w Besku, Społeczność Szkolna oraz Gminny Ośrodek Kultury.

Każdy znalazł coś dla siebie, i ci najmłodsi, i ci nieco starsi. Słowem: dla każdego coś dobrego.

Głównym punktem programu było przedstawienie o przygodach Koziołka Matołka, w którym zaprezentowali się nauczyciele, pracownicy Szkoły Podstawowej w Besku oraz rodzice uczniów. Można było podziwiać również występy wokalne i teatralne uczniów szkoły podstawowej, pokaz ratownictwa drogowego w wykonaniu strażaków OSP w Besku, V Jubileuszowy Koncert Tańca.

Wśród innych atrakcji wymienić trzeba wiele imprez towarzyszących: zabawy z animatorami, malowanie twarzy, koło fortuny z nagrodami, konkurs plastyczny, gry z pomysłem, park linowy, zjeżdżalnie, jazda konna, przejazdy quadem, zabawy z wykorzystaniem gier planszowych – a to i tak nie wszystkie niespodzianki przygotowane dla najmłodszych.

Nie zabrakło też smakołyków – słodyczy, napojów, lodów.

Ogromne podziękowania należą się organizatorom i sponsorom. Wszystkie atrakcje były zupełnie darmowe, niektórzy tylko wymagali od młodych ludzi odpowiedzi na proste pytanie, bądź oczekiwali uśmiechu na twarzy, bo to dzięki nim świętowanie było tak udane.

Jednym z prezentów na Dzień Dziecka była… piękna pogoda, która zachęcała do udziału w imprezie i dzięki temu całe rodziny mogły skorzystać z przygotowanych atrakcji.

„Wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, ale niewielu z nich pamięta o tym.”

Antoine de Saint-Exupéry, „Mały Książę”

 

nadesłane

04-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)