REKLAMA
REKLAMA

GMINA BESKO: Fantastyczna zabawa, wiele atrakcji i niespodzianki (FOTORELACJA)

GMINA BESKO / PODKARPACIE. Tłum rozbawionych dzieci z Beska i z okolic wraz z całymi rodzinami zebrał się 2 czerwca 2019 r. przy Gminnym Ośrodku Kultury w Besku.


Organizatorami imprezy pod hasłem „Podaruj dzieciom radość” byli: Rada Rodziców, działająca przy Szkole Podstawowej w Besku, Społeczność Szkolna oraz Gminny Ośrodek Kultury.

Każdy znalazł coś dla siebie, i ci najmłodsi, i ci nieco starsi. Słowem: dla każdego coś dobrego.

Głównym punktem programu było przedstawienie o przygodach Koziołka Matołka, w którym zaprezentowali się nauczyciele, pracownicy Szkoły Podstawowej w Besku oraz rodzice uczniów. Można było podziwiać również występy wokalne i teatralne uczniów szkoły podstawowej, pokaz ratownictwa drogowego w wykonaniu strażaków OSP w Besku, V Jubileuszowy Koncert Tańca.

Wśród innych atrakcji wymienić trzeba wiele imprez towarzyszących: zabawy z animatorami, malowanie twarzy, koło fortuny z nagrodami, konkurs plastyczny, gry z pomysłem, park linowy, zjeżdżalnie, jazda konna, przejazdy quadem, zabawy z wykorzystaniem gier planszowych – a to i tak nie wszystkie niespodzianki przygotowane dla najmłodszych.

Nie zabrakło też smakołyków – słodyczy, napojów, lodów.

Ogromne podziękowania należą się organizatorom i sponsorom. Wszystkie atrakcje były zupełnie darmowe, niektórzy tylko wymagali od młodych ludzi odpowiedzi na proste pytanie, bądź oczekiwali uśmiechu na twarzy, bo to dzięki nim świętowanie było tak udane.

Jednym z prezentów na Dzień Dziecka była… piękna pogoda, która zachęcała do udziału w imprezie i dzięki temu całe rodziny mogły skorzystać z przygotowanych atrakcji.

„Wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, ale niewielu z nich pamięta o tym.”

Antoine de Saint-Exupéry, „Mały Książę”

 

nadesłane

04-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)