REKLAMA
REKLAMA

GMINA SANOK: Pierniki, decoupage i tajemnicza księga. Takie ferie! (ZDJĘCIA)

GMINA SANOK / PODKARPACIE. Ferie w Bibliotece Gminnej w Pisarowcach były aktywnie spędzonym czasem dla dużych i małych. Już w drugi dzień ferii 12 lutego we wtorek odbyły się pierwsze atrakcyjnie zajęcia dla dzieci Ferie z GOK-iem.

Lukrowe zdobienie pierników było niezwykłą frajdą i dla najmłodszych i dla tych nieco starszych, gdyż była to przyjemna forma spędzenia czasu zarówno dla ducha jak i ciała.

Zaś w kolejny wtorek 19 lutego do Biblioteki zawitała „Wędrująca opowieść” z PBW w Krośnie Filia w Sanoku. Projekt edukacyjny zakłada stworzenie książki przez czytelników, więc w Pisarowcach powstała kolejna karta tego opowiadania.

Na zakończenie ferii w ofercie dla nieco starszych czytelników w piątek 22 lutego zorganizowane zostały warsztaty decoupage przeprowadzone przez Bogusławę Kaczmarską i powstały cudeńka ze starych serwetek oraz odpadów szklanych.

Kolejne ciekawe zajęcia w planach już niedługo… więc serdecznie zapraszamy wszystkich do Biblioteki Gminnej w Pisarowcach. Nie tylko na feriach.

 

materiały nadesłane

25-02-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)