REKLAMA
REKLAMA

GMINA SANOK: Pierniki, decoupage i tajemnicza księga. Takie ferie! (ZDJĘCIA)

GMINA SANOK / PODKARPACIE. Ferie w Bibliotece Gminnej w Pisarowcach były aktywnie spędzonym czasem dla dużych i małych. Już w drugi dzień ferii 12 lutego we wtorek odbyły się pierwsze atrakcyjnie zajęcia dla dzieci Ferie z GOK-iem.

Lukrowe zdobienie pierników było niezwykłą frajdą i dla najmłodszych i dla tych nieco starszych, gdyż była to przyjemna forma spędzenia czasu zarówno dla ducha jak i ciała.

Zaś w kolejny wtorek 19 lutego do Biblioteki zawitała „Wędrująca opowieść” z PBW w Krośnie Filia w Sanoku. Projekt edukacyjny zakłada stworzenie książki przez czytelników, więc w Pisarowcach powstała kolejna karta tego opowiadania.

Na zakończenie ferii w ofercie dla nieco starszych czytelników w piątek 22 lutego zorganizowane zostały warsztaty decoupage przeprowadzone przez Bogusławę Kaczmarską i powstały cudeńka ze starych serwetek oraz odpadów szklanych.

Kolejne ciekawe zajęcia w planach już niedługo… więc serdecznie zapraszamy wszystkich do Biblioteki Gminnej w Pisarowcach. Nie tylko na feriach.

 

materiały nadesłane

25-02-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)